Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Decoupage Šabica :)))

Web: Cvijet.info
Kategorija: Hobistika - Forum za hobi
Ime foruma: Decoupage galerija radova
Opis foruma: Slike decoupage tehnike od članova foruma
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4500
Datum ispisa: 09 Srpanj 2024 u 13:07
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Decoupage Šabica :)))
Objavio: Šabica
Tema: Decoupage Šabica :)))
Datum objave: 12 Ožujak 2010 u 21:09
Pozdrav svima!
Evo da vam se javim i da pokažem svojih par decoupage uradaka
Smile
samo da prokontam ovo stavljanje slikicaShocked



Odgovori:
Objavio: Šabica
Datum objave: 12 Ožujak 2010 u 21:11
I naravno da vas već mjesecima gledam iz prikrajka, čitam savjete
i uživam u kreativnim radovimaEmbarrassed


Objavio: Šabica
Datum objave: 12 Ožujak 2010 u 21:30
stvarno trebam dobar savjet o stavljanju slika
izgubila sam seStern%20Smile


Objavio: Sasha
Datum objave: 12 Ožujak 2010 u 22:43
Šabice dobrodošla! Rado bi ti dala savjet oko stavljanja slika ali ako ti ja krenem objašnjavat vjeruj da ćeš se još više zapetljat. Embarrassed


Objavio: maredelmare
Datum objave: 13 Ožujak 2010 u 01:51
Dobro došla Šabice! Malo si me nasmijala s ovom slikom jer svi ili bar većina nas na početku stavlja ili premale ili prevelike slike. E, pa ti si kao i ja stavila preveliku. Ako ti se da, poviri na prvu ili drugu stranu moje galerije-Primavera ili Izzy su mi napisale kako se stavljaju slike i koja veličina -samo to pogrešno piše, omakla se nenamjerna greška-kao što ja npr."jedem" ili dodajem slova-nenamjerno. Trebaš odabrat veličinu 640x480, ostalo su mi detaljno objasnili. A sad ne znam, možda imaš i u Uputstvima i savjetima temu za stavljanje slika, pa pogledaj na jedno od ta dva mjesta


Objavio: Šabica
Datum objave: 13 Ožujak 2010 u 16:01
[/IMG]http://i915.photobucket.com/albums/ac352/sabbica/Slika100.jpg[/IMG]



evo da probam opet pa da čujem vaše pokude i kometare kad bude par radova gore.

sasha i maredelmare hvala na dobrodošlicismile75




Objavio: Šabica
Datum objave: 13 Ožujak 2010 u 16:04


i još jedna za sada.
Do sad sam se uglavnom igrala na stakenim površinama, i vrata sam si sredila, ali to ću slikati fotićem da bude bolja fotka.



Objavio: Šabica
Datum objave: 13 Ožujak 2010 u 16:08


nadam se da vas sve nije šokirao napad divovske zdjele
Wacko

ovo su bile flašice za rakiju što se na svadbama stavlja po stolovima,
tu su još nedovršene bez plutenog čepa i privjesne kartice.





Objavio: maredelmare
Datum objave: 13 Ožujak 2010 u 20:03
Je, divovska zdjelica je malo šokirala oči, hahahaha, al čim sam vidila na njoj magnolije, a obožavam one salvete s njima kao i inače bijelo cvijeće, pa me polako proša strah, hahaha! Nemoj sad ovo shvatit preozbiljno. Meni su se jako svidile one tri posude koje si stavila prve-motivi po mom guštu-super mi, tacna (jel tacna?) mi se čini baš super sređena, lipo skombinirani motivi, a koliko vidim, i uredno napravljeno. Flašice za rakiju, da ti iskrena budem-ne mogu ih vidit dobro. Ova tri rada si poredala baš kako se meni sviđaju. Ajde još probaj kad stavljaš slike na photobucket uredit ih na veličinu 640x480. Ovo "šaranje", prvo prevelike pa male,nikako do sredine doć...događalo se i meni, lako bi se zeznila kad biram veličinu slike na resize.


Objavio: Biljana 59
Datum objave: 13 Ožujak 2010 u 21:35
Super to tebi ide, samo nastavi dalje.Dobrodosla medju nas tete salvete smile73

-------------
http://biljanashabby.blogspot.com/ - Biljana blog


Objavio: mnataša1
Datum objave: 13 Ožujak 2010 u 22:49
dobro došla među nas... ;)...
i što si nam se pridružila...


-------------
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.


Objavio: prila
Datum objave: 13 Ožujak 2010 u 23:23
dobrodošla ,ide to tebi.


Objavio: mima051
Datum objave: 13 Ožujak 2010 u 23:55
Šabice,dobro došla.Svi mi novi imamo brige tehničke naravi.Mašte i talenta  ima na pretek. Snaći ćeš se već nekako.Najbolje ti je pronaći ove mlade  njima je comp.igračka.Uvijek mi je žao da novi ne pišu koliko imaju godina.Godišta nas ipak određuju da se pametno svrstamo.I sa mladima i onim drugim.


Objavio: kaća43
Datum objave: 14 Ožujak 2010 u 00:01
sabica dobro nam dosla i dugo se s nama druzilasmile79..prekrasna ti je zdjela sa magnolijama,obozavan tu salveticu..pohvale i za ostale radovesmile141

-------------
http://mojsvijetsalvetaicvijeca.blogspot.com/ - Moj blog


Objavio: Kiki-ko?
Datum objave: 14 Ožujak 2010 u 01:11
Originalno poslano od člana Šabica Šabica napisao:



i još jedna za sada.
Do sad sam se uglavnom igrala na stakenim površinama, i vrata sam si sredila, ali to ću slikati fotićem da bude bolja fotka.

Dobrodošlasmile99Ovaj rad ti je predivan.Uvijek padam na lila i leptire.A što se tiče fotki ne brini se.Ja sam tu više od mjesec dana pa se borim s tim.Moje fotke su ko đambo plakati.Baš me briga.Bolje nego da su ko buhice pa da se ništa ne vidi.

-------------
Da imam rep mahala bi s njim


Objavio: Šabica
Datum objave: 14 Ožujak 2010 u 08:33
hvala vam svima na dobrodošlici.Embarrassed

na žalost sve je slikano mobitelom i nisu neke slike, ne vidi se baš najbolje,
u živo to sve izgleda puuuuno bolje, ali šta sad.

dakle one prve tri posudice su neke pikse od dječje hrane, dobila od prijeteljice pa sam skinula onaj papir oko lima i malo se igrala,
a ono četvrtasko je kutija plastična od sladoleda quatro nešto...
slikala sam poklopac samo blesava.

sve su stvari poklonjene tako da ću ih teže uslikati bolje jer ništa nemam kod sebe na žalost.

najdraži su mi motivi cvijeće i leptiri i nezaobilazni anđeli, vidim da imam i dosta istomišljenica.smile79
za mimu i ostale koje to zanima godište '75.Embarrassed


Objavio: Šabica
Datum objave: 14 Ožujak 2010 u 08:43








[/IMG]http://i915.photobucket.com/albums/ac352/sabbica/Slika109.jpg[/IMG]



ovo je bio poklon za svadbu zdjela i 6 tanjura, svi su na istu foru, ali je svaki malo drugačiji, žao mi je što se ne vidi kako treba jer su u živo puno bolji.
to je bio moj drugi pokušaj decoupaga, a nataša je kriva ona me uputila i zaraza je počela
Embarrassed


Objavio: proljeće
Datum objave: 14 Ožujak 2010 u 08:46
Šabica dobro nam došla!!! smile99
Radovi su ti zaista lijepi, samo nam ipak stavi malo veće slike. Mi smo ti ovdje sve komotne pa se ne volimo naprezati da bi dotakli neku ljepotu.
 
I jedan savjet, sliku svakako probaj fotkati fotićem, jasnije su i bolje za uživanje u njima.
Moj favorit je onaj lila rad, super si ga iskombinirala.


Objavio: proljeće
Datum objave: 14 Ožujak 2010 u 08:47
Eh, to se zovu slike, a radovi su oooodlični!!!


Objavio: Šabica
Datum objave: 14 Ožujak 2010 u 09:00
hvala proljeće Embarrassed
to sam slikala kad još nisam imala fotić pa onda mobitelom da bar nešto imam,
a onda sam budala napravila hrpu tanjura plus flašu za maslinovo ulje koje sam podijelila i ništa od toga nisam poslikakasmile42

sad žicam ljude da mi poslikaju i pošalju na mail, ali svi imaju svojih briga pa zaborave...


Objavio: monna-1
Datum objave: 14 Ožujak 2010 u 10:42
Šabica, dobrodošla smile73  Posebno mi se svidio ovaj kompletić sa zdjelom i tanjurima! 

-------------
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
http://cvjetnavila.blogspot.com/ - cvjetnavila.blogspot


Objavio: anastazija
Datum objave: 14 Ožujak 2010 u 15:06
Šabica i ja ti želim dobrodošlicu smile75
radovi su ti jako lijepi i uredni. sviđaju mi se ovi svi-isti-ali-ipak-svaki- drugačiji tanjuri. jako dobro!


Objavio: andora2
Datum objave: 14 Ožujak 2010 u 15:25
Šabica drgo mi je da je društvo teta salveta dobilo još jednu članicu .
Za dobrodošlicusmile73
Za radovesmile141


-------------
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.


Objavio: maredelmare
Datum objave: 14 Ožujak 2010 u 16:12
Odlični su ti ovi tanjuri i zdjelica, odlični!!!!!
Baš dobro što te Mnataša zarazila salvetnom..imaš mota, a i sriće šta te vrhunska majstorica "zarazila"


Objavio: Šabica
Datum objave: 14 Ožujak 2010 u 17:02
hvala, hvalasmile84
i meni je taj kompletić jako drag jer je moj skoro pa prvi uradak i ispao je kako sam htjela, a išao je jednom jako dragom paru kao svadbeni poklon i oni su bili oduševljeni.

hehehe
da baš dobro da me nataša zarazila, a ja nju gnjavim skoro na svakodnevnoj bazi, ali ona to stoički podnosi,
zato nataša za tebe smile82


Objavio: mnataša1
Datum objave: 14 Ožujak 2010 u 18:06
hvala...nema na čemu...drago mije biti ti na usluzi... i ti si mene podarila mnogim dobrim savjetima .... 

-------------
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.


Objavio: KIKA '56
Datum objave: 14 Ožujak 2010 u 21:46
Evo i mene da se pridruzim dobrodoslicama i iskrenim zeljama u daljem radu,samo naprijed.

-------------
http://www.maliunikatniradovi.blogspot.com - Moj blog - posjetite



Objavio: Šabica
Datum objave: 14 Ožujak 2010 u 22:45








Ovo je zapravo moj prvi rad u decoupage tehniciSmile

Molim da mi se uzme u obzir da sam imala samo te dvije salvete, lak za raspucavanje i bijelu boju (sad imam samo više salveta i tempere) i da nisam imala ni približno pojima kako se radi shabby.

Zapravo mislim da ću ih još doraditi kad budem sigurna točno šta hoću.



Objavio: maredelmare
Datum objave: 14 Ožujak 2010 u 22:57
Meni je ovo taman koliko si ti ovo ukrasila jer ne volim prenakinđuren namještaj-dok nisi rekla kako nisi imala pojma kako se radi shabby, ja mislila da je namjerno ovakav efekt...i baš mi izgledalo neobično i zanimljivo.
I dalje tako izgleda!!!


Objavio: KARMEN
Datum objave: 14 Ožujak 2010 u 23:25
Šabice dobrodošla.....sviđaju mi se tvoji radovi i ovi romantični cvjetni motivi


Objavio: Šabica
Datum objave: 14 Ožujak 2010 u 23:25
mare
efekt je namjerno takav, samo sam ja to kemijala po svom, nisam znala kako se radi, a nisam nigje ni prošla brusnim papirom.
muči me jedino donji dio vrata to mi nekako nije sjelo i to ću vjerojatno jednom promijeniti.



Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 14 Ožujak 2010 u 23:29
..baš su mi fora vrata, sviđa mi se ideja namjesiti tako stan..osjećaš se da živiš u rascvjetanoj bajci...prekokrašno!


Objavio: mare-nostrum
Datum objave: 15 Ožujak 2010 u 12:27
dobro došla šabicesmile75......neka te je nataša zarazila imaš jako lijepe radove......a natašu svako malo cimni,ona puno toga znaWink.......
tanjuri i zdjela su mi odlični ali posebno mi se sviđa kako si na vratima kombinirala ruže s mani jako drage slvete i bršljane......smile71


-------------
http://mare-ri.blogspot.com/ - mare-blog


Objavio: rosa2
Datum objave: 15 Ožujak 2010 u 13:30

Šabice dobro nam dosla imas preljepe radove ,a koliko vidim jako volis ruze predobra ti je ova ideja sa vratima sa njima.



-------------
cvijet za cvijet=buket


Objavio: Šabica
Datum objave: 15 Ožujak 2010 u 19:00
Hvala na dobrodošlici svima smile79

mare i meni se jako sviđaju te salveta jedna i druga,
a ne mogu odoljeti cvijeću, leptirima i naravno nezaobilaznim anđelima.

rosa da volim ruže, šta ćeš, hvala na pohvalama.


Objavio: Šabica
Datum objave: 15 Ožujak 2010 u 19:06











evo još par tanjura, nadam se da vas nisam previše bombardirala.

primite iskrene isprike jer su slike loše, a boljih nemam, odavno te stvari nisu više kod mene pa ih ne mogu slikati ponovo.
pittorico se slabo vidi, u živo je sve puno bolje.
zadnja dva tanjura-mimoze su zamišljene kao kompletić.





Objavio: Gogs
Datum objave: 15 Ožujak 2010 u 19:46
Dobro došla Šabice    i dugo se "igrala" s nama     


Objavio: KARMEN
Datum objave: 15 Ožujak 2010 u 21:55
Ovi ljiljani su predivni. Pitorico ti ide savršeno


Objavio: prila
Datum objave: 15 Ožujak 2010 u 22:00
lijepo si sredila vrata.tanjuri su super,a i meni su ljiljani nekako favorit.odlično si ih doradila!


Objavio: mnataša1
Datum objave: 16 Ožujak 2010 u 13:08
konačno vrata vidim u pravom svjetlu... odlično...
a tanjur favorit je i dalje ovaj sa ljiljanima... predobar...


-------------
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.


Objavio: mare-nostrum
Datum objave: 16 Ožujak 2010 u 13:20
lijepi tanjuri.......i taj s ljiljanima i komplet s mimizom......ali ja baš nisam cura od cvijeća i zato je moj favorit tanjur s pticom,to su motivi na koje padamsmile71

-------------
http://mare-ri.blogspot.com/ - mare-blog


Objavio: Šabica
Datum objave: 16 Ožujak 2010 u 15:09
 hvala gogs, karmen i prila, i meni je nekako taj među najdražima iako je u živo ljepši.
 
ti si nataša vidjela samo male slikice vrata, sad sam ih slikala ponovo da se što bolje vide.
 
mare
ne mogu si pomoći meni su cvjetni motivi nekako najdraži, to sam jaSmile
ali sam otvorena i za druge motive.
smile105


Objavio: Dorina
Datum objave: 16 Ožujak 2010 u 15:55
Šabica dobro došla, ostani dugo i druži se s nama.
Krasni cvjetni tanjuri, vrata su super, ja čekam da krenem sa svojima ali nikako .....


Objavio: maredelmare
Datum objave: 16 Ožujak 2010 u 16:02
Ne znam šta bi ti izdvojila od tanjura-najprije sam snimila onaj s ružama jer sam bila cila hepi kad sam našla te salvete...a onda, nisam znala šta bi s njima. Ti si ih odlično upotrijebila na tom tanjuru, a boje oko njih-ma superbingo! Onaj s ljiljanima mi tako veselo izgleda, nekako baš ugodan za oči, a suncokreti...Svi su ti stvarno odlični, bez daljnjeg!

-------------
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.



Objavio: Šabica
Datum objave: 16 Ožujak 2010 u 21:21
Hej Dorina, drago mi je da ti se sviđaju vrata imam plan urediti i ostala vrata, ali to će čekati, a ti samo hrabro sa svojima, ako ti se ne svidi uvjek možeš ponovitiWink

maredelmare hvala ti na komplimentima, ovaj sa suncokretima sam na žalost razbila i ostala je samo slika od njegaCry

hvala vam svima nakon preživčanog dana na poslu lijepo je doći ovdje i pročitati komplimente, imaju terapeutski učinak
zato svima tetama salvetama šaljem
smile79


Objavio: more
Datum objave: 17 Ožujak 2010 u 00:17
Prekrasne radove imaš. Ne bih ništa posebno izdvajala smile55

-------------
http://lindolinast.blogspot.com/ - Moj Blog


Objavio: anđelka
Datum objave: 17 Ožujak 2010 u 11:45
Šabica, sa malim zakašnjenjem, dobrodošlica i od mene smile73! Super su ti radovi, samo tako dalje!

-------------
ANĐELKA


Objavio: Šabica
Datum objave: 18 Ožujak 2010 u 13:40
Hvala more, neka ti se sviđaju svi radovi, to je dobro
hehehehe
 
anđelka
za dobre želje nikad nije kasnoWink
 


Objavio: Primavera
Datum objave: 21 Ožujak 2010 u 00:25
...i od mene malo zakašnjela dobrodošlica smile75 draga Šabica... krasno radiš, vrata su me oduševila i svi stakleni radovi, posebice kos na pladnju i preodlični ljiljani... s nestrpljenjem čekamo još smile141

-------------
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com - http://www.primaveraidea.com


Objavio: Šabica
Datum objave: 06 Travanj 2010 u 18:41
Nakon što sam malo izbivala evo nekoliko prigodnih uradaka.
Na žalost opet su neke slike mutne i poludit ću, a baš sam se treudila i mislila sam da su dobre dok ih nisam prebacila na komp.
dakle evo prvo par mutnih pisanica.















i sad malo manje mutne slikice





i za kraj aranžmančić


Na njemu je i nekoliko kupljenih pisanica koje je mama negdje pronašla, ali bar se vidi da je šareno.
Ovo je samo dio pisanica, trudila sam se uslikati, ali mi je ostatak njih mutan i nije baš za javnost.
Nadam se da će uspjeti steći dojam o pisanicama i bar malo uživati.
I naravno svima sretan Uskrs s malim zakašnjenjem.





Objavio: Sasha
Datum objave: 06 Travanj 2010 u 20:56
Šabice jako lijepa jaja, vidi se da si se puno potrudila i trud se isplatio! Proljetna, romantična, uredna!


Objavio: Biljana 59
Datum objave: 06 Travanj 2010 u 22:28
smile91tanjuri, vrata, jaja, sve ti je fantasticno smile141

-------------
http://biljanashabby.blogspot.com/ - Biljana blog


Objavio: maredelmare
Datum objave: 06 Travanj 2010 u 23:46
Eeee, na onoj "manje mutnoj slici", onoj di su jaja na tanjuru vide se odlične pisanice-ima svega i sve su ti prekrasne, zaista! Vjeruj mi na riječ jer ja ti ne bajam nikad pohvale reda radi

-------------
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.



Objavio: mnataša1
Datum objave: 07 Travanj 2010 u 07:06
naslagala si ti  naramak krasnih pisanica... napokon aranžmančić vidim u lijepoj, jasnoj sličici i moram ti priznati... fantastično izgleda...pravo uskršnje,proljeno, šaroliko...

-------------
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.


Objavio: Dorina
Datum objave: 07 Travanj 2010 u 13:38
Prekrasne pisanice u proljetnom stilu.Clap


Objavio: Šabica
Datum objave: 07 Travanj 2010 u 19:17
Sasha-hvala, to sam po malo da odmorim mozak od gluposti uživala u ukrašavanju pisanica.

Biljana59- drago mi je da ti se sviđa.Smile

Maredelmare- zahvaljuem ti na iskrenim pohvalama i drago.

mnataša- i meni je baš drag aranžmančić, baš onako proljetni.

Dorina-hvala i tebi.

Hvala svima na komentarima, baš sam se igrala pisanicama i nisam na žalost sve slikala, ali nema veze iduće godine će tako i tako doći nove ideje.
hehehehehehehehe



Objavio: mima051
Datum objave: 08 Travanj 2010 u 07:37
Žao mi je što sam tek jutros uspijela ući u tvoju galeriju.Pisanice su predivne,ali meni su za oko zapela ona vrata,pošto ja najviše volim uređivati interijere.Mislim da su ti jako dobro uspijela,jer raditi velika vrata nije baš mala stvar.One salvete na ćoškovim su odlične i baš onoliko koliko treba.Slobodno kreni dalje,bez straha......Smile


Objavio: sarita banana
Datum objave: 08 Travanj 2010 u 08:47
Sabice,krasne stvari si uradila,aranzman sa jajima kao sa razglednice,a vrata si majstorski uradila,cestitam.

-------------
um se obogacuje primanjem a srce davanjem


Objavio: Šabica
Datum objave: 08 Travanj 2010 u 11:13
Nikad nije kasno mima051, drago mi je da si ipak navratila u moju galerijicu. Meni se sviđa tvoj decoupage namještaj, a ja se ne bih ni počela igrati decoupageom da me nije ulovila neka žuta minuta da si sredim vrata i tako su vrata zapravo moj prvi rad i sama se čudim.

sarita banana hvala na čestitkama, aranžman je bio trenutak inspiracije još je mama donjela posudu koju sam na brzinu išla srediti da na nešto liči.
hehehehehe




Objavio: mare-nostrum
Datum objave: 08 Travanj 2010 u 15:16
sjajno.......za ovoliko jaja treba imati strpljenja.......i još ovako predivno i uredno urađena.......smile71

-------------
http://mare-ri.blogspot.com/ - mare-blog


Objavio: Felina
Datum objave: 08 Travanj 2010 u 19:43
Evo i ja sam tek danas uspjela prelistati tvoju galeriju. Radovi su ti uredni precizni ,rađeni s puno ukusa. Tvoju mentoricu pokušavamo kopirati, tako da imaš odličnu tzv, odskočnu dasku. Reklo bi se samo tako dalje.
 Posebno mi se sviđaju tanjuri. Prepredivan poklon. Nadam se da će oni koji ga dobiju znati i cijeniti.smile55


Objavio: Šabica
Datum objave: 08 Travanj 2010 u 20:00
mare-nostrum hvala ti na lijepim riječima, a što se tiće jaja napravila sam ih oko 50, ali na žalost nisam ih sva slikala, to je ta moja nemarnost, a onda mi je žao jer nisu više kod mene. ah...

Bitno da si svratila Felina, drago mi je da ti se i svidjelo šta si vidjela u galeriji, a nataša je moj decoupage guru.


Objavio: Primavera
Datum objave: 09 Travanj 2010 u 14:32
...boljeg gurua nisi mogla dobiti, pisanice su prekrasne, makar malo mutne, ali na skupnoj slici se vidi sva njihova raskoš smile94

-------------
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com - http://www.primaveraidea.com


Objavio: nada-m
Datum objave: 10 Travanj 2010 u 00:09
Bršljan i cvjetić na vratima ni previše ni premalo , sasvim posebno i lijepo


Objavio: Šabica
Datum objave: 12 Travanj 2010 u 19:57
Hvala Primavera i nada-m,
a sad nova kutijica za poklon...



/DSC00037.jpg">



Nadam se da će vam se svidjeti bar malo.


Objavio: Šabica
Datum objave: 12 Travanj 2010 u 20:02


baš sam skužila da jedan pogled fali Tongue  pa evo dodatak.



Objavio: rose
Datum objave: 12 Travanj 2010 u 20:36
kutijica je jako ljepa,od odabira motiva,boje do same izrade.... smile72

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: Slavica 08
Datum objave: 12 Travanj 2010 u 20:53
Pregledala sam sve tvoje stranice i ne mogu da vjerujem kako mi je to sve promaklo!radovi su ti ne za pet nego za deset i nije mi jasno zašto nam se i prije nisi pridružila,uglavnom,dobro ti nama došla!oduševila si me,ne znam što je bolje;dali vrata,zdjele,tanjuri,jaja,onaj aranžman ili ova kutijica na kraju!jako,jako lijepo!Clap


Objavio: anastazija
Datum objave: 12 Travanj 2010 u 21:10
jako mi je lijepa ova kutijica. i ja sam takvih vidjela da ima za kupiti ali nisam u tom času mogla smisliti šta i kako s tim utorima. i takvu salvetu imam i ne znam što bi s njom...tebi to očito nije zadavalo muke. bravo!smile55 


Objavio: Biljana 59
Datum objave: 12 Travanj 2010 u 22:10
smile89kutijica je jednostavno prekrasna, boja, motiv salvete, bas je njezna i romanticna smile141smile106

-------------
http://biljanashabby.blogspot.com/ - Biljana blog


Objavio: Primavera
Datum objave: 12 Travanj 2010 u 23:31
  http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxdm414YYHR">Blings   http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxdm414YYHR">Blings  ...preprepredivna kutijica, osvojila me na prvi pogled nježnošću, krasnim motivom i savršenom izradom...

-------------
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com - http://www.primaveraidea.com


Objavio: maredelmare
Datum objave: 12 Travanj 2010 u 23:38
Htjela sam te pitati jesu li ovo naslikane pruge ili utori, al mislim da sam u prethodnim postovima dobila odgovor-baš su mi zanimljivi.
Kutija jako lijepa, nježna...motiv mi je odličan, ovo tvoje sjenčenje, a drago mi je što si je uslikala i s druge strane-odlično si obradile te stranice, kao i cijelu kutiju naravno-čista desetka!

-------------
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.



Objavio: sarita banana
Datum objave: 12 Travanj 2010 u 23:51

divna kutija,bas mi se jako svidja.bravo.smile55



-------------
um se obogacuje primanjem a srce davanjem


Objavio: more
Datum objave: 13 Travanj 2010 u 01:59
predivna kutijica smile55

-------------
http://lindolinast.blogspot.com/ - Moj Blog


Objavio: mima051
Datum objave: 13 Travanj 2010 u 07:43
predivna kutijica motiv veoma nježan,prekrasnih boja ,rad veoma uredanSmile


Objavio: Šabica
Datum objave: 13 Travanj 2010 u 08:09
Hvala rose na lijepim riječima i što si svratila do moje galerije.

Slavica 08 drago mi je da si ipak uočila moju galeriju, ali ima toliko toga da nije čudo ako ti nešto promakne, ja nisam još uspjela sve pregledati, a nešto sam pregledala, ali na žalost nisam kometirala i sad sam se po malo pogubila šta jesam, a šta nisam.

anastazija kutijicu sam kupila  slučajno u Offertissimi kao nek se nađe, bili su mi zanimljivi utori i razmišljala sam o nekoliko opcija na njoj, ali imam te prekrasne salvete s tulipanima pa sam odlučila tako, a ove tamnije utore mislim da sam negdje vidjela čak ovdje u galeriji, neka slikica mi je ostala u glavi nešto na tu foru.
a sad možeš i ti pobrati ideju slavetu imaš...Wink

Biljana 59, Primavera  smile79

maredelmare  to su utori na kutijici, njih sam obojala tamnije i onda sam taj višak boje razmazivala prstima na jednu i na drugu stranu da izgleda kao ostaci boje, na kraju sam zadovljna kako je ispalo, a boju sam u utore nanosila štapićem onim za ražnjiće jer je boja gusta pa da mi ne ode previše okolo...

sarita banana, more, mima051 baš mi je drago da vam se svidjela kutijicasmile95




Objavio: Šabica
Datum objave: 13 Travanj 2010 u 08:14
Slavica 08 dugo sam gledala iz prikrajka i razmišljala da li da se uključim i ja ili ne i na kraju ipak odlučila.

mntaša je moja školska kolegica pa nju znam i gnjavim oko onoga šta me zanima. Na žalost nemam baš previše vremena za ovaj zanimljivi hobi pa ja to malo po malo kad me ulovi, uglavnom za poklone ili ako mi netko naruči neki poklon.


Objavio: ana_s
Datum objave: 13 Travanj 2010 u 09:53
woow..kutijica je pre predivna... a jaja.. mrak su.. ;) bravo i samo tako


Objavio: anđelka
Datum objave: 13 Travanj 2010 u 11:26
krasna kutijica, nježna i romantična, izrađena do savršenstva!

-------------
ANĐELKA


Objavio: Felina
Datum objave: 13 Travanj 2010 u 17:09
Kratko i jasno:  čestitam ti na izradi predivne kutije!smile120


Objavio: Šabica
Datum objave: 13 Travanj 2010 u 20:39
ana s, anđelka, Felina hvala vam!
smile91


Objavio: Linaaa
Datum objave: 13 Travanj 2010 u 20:46
zakon zakon naljepši mi je tanjur s ljiljanima i zadnja kutijica


Objavio: Šabica
Datum objave: 14 Travanj 2010 u 08:05
Hvala Linaaa, baš mi je drago da ti se svidjelo, a ja s nestrpljenjem čekam tvoje nove idejice.
Smile


Objavio: KIKA '56
Datum objave: 14 Travanj 2010 u 19:43
Šabice predivna kutija-

-------------
http://www.maliunikatniradovi.blogspot.com - Moj blog - posjetite



Objavio: Šabica
Datum objave: 14 Travanj 2010 u 22:10
hvala Kika 56, to je za jednu jako dragu osobu.
Smile


Objavio: katarina77
Datum objave: 15 Travanj 2010 u 22:40
Draga moja ona vrata su mi za

-------------
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat


Objavio: Sasha
Datum objave: 16 Travanj 2010 u 14:21
Šabice, prekrasna kutija, tulipan, meni najdraže cvijeće! 


Objavio: mare-nostrum
Datum objave: 16 Travanj 2010 u 16:02
stalno negdje kasnim.......kako nisam vidjela ovu kutijicu????....ma kako si super smjestila salvetu na njusmile71.......imam tu salvetu a i kutijicu sam držala u ruci i sve to me nije potaklo na ništa slično ovome........
a ovo me sjetilo na neš totalno off topic.......ne zamjeri....
nekad davno još u prošlom stoljeću na fakultetima je postojao predmet TIPSS-teorija i praksa samoupravnog socijalizma (op.a za mlađe generacije).......dakle dođe jedan moj kolega,napuhanko po vokaciji i izgledu na ispit i između ostalog kaže profesoru- znate ja sam imao Kapital (knjiga) u rukama........nakon nekog vremena i nekoliko pitanja kaže njemu prof -kolega kad ste već imali Kapital u rukama mogli ste nešto i pročitati u njemu.........
 


-------------
http://mare-ri.blogspot.com/ - mare-blog


Objavio: Šabica
Datum objave: 16 Travanj 2010 u 19:40
Katarina 77  gladam ta vrata svaki dan i nisu mi još dosadila, a prošle godine sam ih dekupažirala.

Hvala Sasha jako mi je drago da ti se sviđa, a tulipani su prekrasni i meni, još i ta salveta u koju sam se zaljubila kad sam je vidjela.

mare-nostrum ti si divna i tako me vesele tvoji komentari, uvjek imaš inspiraciju. Kutijica nija pobjegla nigdje pa ti ni ne kasniš.
hehehehehehehe
kutijicu imaš, salvetu isto tako i sad možeš u akcijuWink

svima smile78


Objavio: Šabica
Datum objave: 16 Travanj 2010 u 19:42
 a sad jedan tanjurić,
napravih ga još prije, ali nikako ga pristojno poslikati i staviti slikicu.
Dobar mi je, ali ne baš savršen, ne znam...
čekam komentare i konstruktivne kritike.





Objavio: sarita banana
Datum objave: 16 Travanj 2010 u 19:56
Sabice,nisam ti ja od neke konstruktivne kritike,meni nesto il se svidja il se ne svidja.Ovaj tanjir je prelijep,cestitamsmile64

-------------
um se obogacuje primanjem a srce davanjem


Objavio: Šabica
Datum objave: 16 Travanj 2010 u 20:01
hehehehe
koja dobra fora sarita banana, ja pišem tebi ti meni.
I to je o.k. dobro je i da ti se sviđa.Wink
i meni se sviđa što ti se sviđa.
joj danas me lovi žuta minuta....


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 16 Travanj 2010 u 20:02
smile73Ovo si jako dobro napravila,stvarno mi se sviđa,lijepo si ga osjenčala,mislim da je to jedan od najljepših tanjura koje sam vidjela!


Objavio: rose
Datum objave: 16 Travanj 2010 u 20:03
i'm in love smile89 tanjur je fantastičan!

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: Šabica
Datum objave: 16 Travanj 2010 u 20:29
Slavica 08 hvala ti, sad nekako taj tanjur raste u mojim očima...
hm, hm...
Hvala rose smile95



Objavio: mare-nostrum
Datum objave: 16 Travanj 2010 u 20:46
dakle tražiš mišljenje.....iskreno?????.......
meni je ova salveta jedna od najdražih.......imala sam dvije,jednu sam totalno upropastila (da,da  događa mi se to)......a drugu čuvam ko oko u glavi........tu si me već kupila....
ako se ne varam bršljan i leptir su dodani i odlično su se uklopili......ali najviše me oduševljava hrabri izbor boja.......90% nas tu bi se odlučila za neke neutralne nijanse.....kako god meni ja tanjur odličan,poseban i sav nekako pršti nekom pozitivnom energijomsmile95


-------------
http://mare-ri.blogspot.com/ - mare-blog


Objavio: Biljana 59
Datum objave: 16 Travanj 2010 u 21:07
smile89motiv, boje i sjencanje, super izgleda, akvarelski smile141

-------------
http://biljanashabby.blogspot.com/ - Biljana blog


Objavio: Gogs
Datum objave: 16 Travanj 2010 u 21:09
o-la-la            , mare je sve već kazala      


Objavio: Felina
Datum objave: 16 Travanj 2010 u 21:10
Iskreno rečeno i ja ga neko vrijeme gledam . Boje i elementi su blizu laganog kiča, ali ti si ga s svojim  kombinacijama uspjele izvesti na jedan modernistički stil. Čestitam ti na tome. smile55


Objavio: Šabica
Datum objave: 16 Travanj 2010 u 21:33
mare nostrum i ja obožavam taj motiv tako su mi divne te ruže svugdje ispadaju dobro. Ako hoćeš pošaljem ti još jednu tu salvetu imam još, ali ih ljubomorno čuvam.Embarrassed


Htjela sam jače boje, sa zelenom nijansom zapravo nisam najzadovoljnija, moram si kupiti nove zelene.

Biljana 59, Gogs
smile82

Felina imaš pravo, iako kič nije uvjek nešto negativno ( da sad tu ne pišem teoriju kiča, pretpostavljam da znaš)i ja baš volim to veselje u određenim elementima kiča i baš uživam u tome, ali ne teba pretjerivati.
Super si to primjetilasmile95








Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk