Ispiši stranicu | Zatvori prozor

galerija slika; goga-osijek

Web: Cvijet.info
Kategorija: Hobistika - Forum za hobi
Ime foruma: Decoupage galerija radova
Opis foruma: Slike decoupage tehnike od članova foruma
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=3203
Datum ispisa: 07 Listopad 2024 u 06:55
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: galerija slika; goga-osijek
Objavio: goga-osijek
Tema: galerija slika; goga-osijek
Datum objave: 26 Travanj 2009 u 17:02
evo i mene s prvim radovima...prije svega se nadam da cu uspjesno staviti gore slike...

stara sekina stolica


portret


rad na renoviranoj mjesalici ;-)




oslikana butelja dobrog vina


prvi rad na platnu


mamin kalic za cvijece


i jos jedan portret



eto, za pocetak toliko...znam da su radovi zbilja pocetnicki, tek nesto isprobavam, mrljam i brljam...ali zato i jesam ovdje...kako bih naucila od iskusnih teta salveta


-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery



Odgovori:
Objavio: more
Datum objave: 26 Travanj 2009 u 17:27
ma radovi su ti prekrasni! samo tako nastavi smile141


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 26 Travanj 2009 u 17:30
hvala...svjsna sam da ima puuuuno greskica, al svakim iducim radom nastojim ih ispraviti...

-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: anastazija
Datum objave: 26 Travanj 2009 u 18:34

za početak je ovo sasvim dobro. samo ti isprobavaj i pokaži nam šta si napravila. ove genijalke znaju sve pa će ti pomoći kad god bude trebalo. i ja ću ako budem znala. samo naprijedsmile186



Objavio: goga-osijek
Datum objave: 26 Travanj 2009 u 20:13
evo jos jednog rada...na platnu, tj. na 3 platna...



-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: dada28
Datum objave: 26 Travanj 2009 u 20:27
Ove tri afričke slike su mrak!!! Baš mi se sviđaju...super!

-------------
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 26 Travanj 2009 u 21:00
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Ove tri afričke slike su mrak!!! Baš mi se sviđaju...super!


hvala...
u biti to je jedna slika, al je na 3 platna...
i ja sam nekako zadovoljna kako mi je ispala...

-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: malena malena
Datum objave: 26 Travanj 2009 u 21:01
portreti, afričke slike i boca su moji favoriti, samo nastavi


Objavio: rose
Datum objave: 26 Travanj 2009 u 21:48
odlično,bravo!smile141

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: kaća43
Datum objave: 26 Travanj 2009 u 21:50
smile141 goga jako mi se sviđa ovo sto si nam pokazalasmile141


Objavio: anastazija
Datum objave: 26 Travanj 2009 u 21:53
pa ti si jedno čudo od žene. pa tek ti je poštar doneo salvete a ti već imaš radova kao iz priče. i sa svakim si sve bolja! ovi afrički na platnu su odlični! svaka čast!smile211


Objavio: lilian
Datum objave: 26 Travanj 2009 u 22:08
E odushevila si me sa afrikom!!!!!!!!!!
Drago mi je da si nashla salvetice i svaka chast na realizaciji...Bash su extra! :)
Poslikash jednu po jednu blizhe? veoma mi se dopada pa sam htela da vidim kako si poradila detalje...


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 26 Travanj 2009 u 22:41
cure, hvala na komentarima, poslikat cu ih svaku posebno... iako tvore jednu cjelinu...
jedva cekam da pocnem nove slike...

-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: more
Datum objave: 27 Travanj 2009 u 00:55

savršeno! i mene si oduševila sa motivom afrike! smile141

koliko su velika ta platna?


Objavio: anđelka
Datum objave: 27 Travanj 2009 u 07:50
 
Svaka čast. Odličan početak. Portreti i afrički mositi super. Samo tako nastavi dalje. čekamo nove sličice


-------------
ANĐELKA


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 27 Travanj 2009 u 10:45
Originalno poslano od člana more more napisao:

savršeno! i mene si oduševila sa motivom afrike! [IMG]http://www.svijetbiljaka.com/forum/smileys/emot25.gif" height="83" width="83" align="absmiddle" alt="smile141" />


koliko su velika ta platna?


svako platno je 18x24 cm...
hvala...

-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: nera7
Datum objave: 27 Travanj 2009 u 10:52
Odlično ti to ide.Afrika i portreti su mi vauuu!


Objavio: proljeće
Datum objave: 27 Travanj 2009 u 14:35
Goga bravo!!!
 
Ti ravno u glavu.
Radovi su više nego dobri, samo tako nastavi!!!


Objavio: ljiljanari
Datum objave: 27 Travanj 2009 u 14:39
smile55 SUPER RADOVI!!


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 27 Travanj 2009 u 20:48
drago mi je da vam se svidaju radovi...idem odmah sada raditi dalje...bas sam dobila volju citajuci komentare

-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: saara
Datum objave: 27 Travanj 2009 u 23:29
Bravo draga. Volja je najvažnija. I meni je Afrika naj. Sve je dobro, jedino bi ja da malo tupkaš boju spužvicom, da ostaviš penilo ili kist kad radiš podlogu. Vidiš na Africi je to već odlično. Napreduješ iz slike u sliku. Bravo drago mi je da radiš. Samo naprijed


Objavio: hippy
Datum objave: 28 Travanj 2009 u 08:25
Originalno poslano od člana saara saara napisao:

Bravo draga. Volja je najvažnija. I meni je Afrika naj. Sve je dobro, jedino bi ja da malo tupkaš boju spužvicom, da ostaviš penilo ili kist kad radiš podlogu. Vidiš na Africi je to već odlično. Napreduješ iz slike u sliku. Bravo drago mi je da radiš. Samo naprijed


U potpunosti se slažem sa Saarom....
Triptih s motivom Massai-ja si napravila zaista jako dobro.....

Probaj napraviti jednu podlogu za spužvicom pa ćeš vidjeti da li ti se više sviđa nego kad radiš sa kistom.

On ostavlja vidljive poteze i u biti bi se boja trebala nanositi bar u dva sloja da se potezi ne vide, dok sa spužvicom, tupkanjem, možeš odmah prekriti površinu u jednom sloju..... probaj


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 28 Travanj 2009 u 09:48
spuzvicu sam otkrila radeci triptih...od sada vjerujem da cu rijetko koristiti kist....a sto kad nanosim krakle, zar da i preko njega idem spuzvicom? kako?

-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: miškopiško
Datum objave: 28 Travanj 2009 u 10:01
goga, prvo da ti pohvalim radove...i meni su afrikanci i portreti odlični...i preko kraklea bez problema nanosiš spužvicom...spužvicu umočiš u boju (nemoj pretjerivati jer ćeš imati debele slojeve boje na tim mjestima) i fino tupkaš redom...nemoj se vraćati tamo gdje si već bila jer ćeš zatvoriti pukotine...na ovaj način dobivaš pukotine onako nepravilne, za razliku od onih koje dobiješ kad nanosiš kistom...one su kao crte...ne znam kako bih drugačije rekla...
 
nadam se da sam ti bar malo pojasnila postupak...probaj pa ćeš vidjeti razliku....ja sam u početku isključivo kistom nanosila boju na krakle...od kad sam probala sa spužvicom, ne sjećam se da sam ijednom ponovo uzela kist za to Smile


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 28 Travanj 2009 u 10:08
ooooooo, pa hvala....ja sam mislila da na krakle moram nanositi kistom boju...i stalno se pitam kako vi dobijete nepravilne pukotine....jedva cekam kad cu doc s posla...odmah se bacam na tufkanje.


-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: miškopiško
Datum objave: 28 Travanj 2009 u 10:15
 poslikaj rezultat Smile


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 28 Travanj 2009 u 12:06
evo jos jedan portret...pozadina je radena sinoc dok jos nisam znala da se na krakle moze ici spuzvicom...



-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: rose
Datum objave: 28 Travanj 2009 u 12:15
portret je prekrasan. 

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: goga-osijek
Datum objave: 28 Travanj 2009 u 19:58
Originalno poslano od člana rose rose napisao:

portret je prekrasan. 


HVALA...i meni se taj najvise svida...od prethodnih portreta...idem sada malo raditi...kako bih vas sutra mogla iznenaditi novim radovima...veceras se bacam na morske motive...

-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 29 Travanj 2009 u 15:08
evo mene s novim radovima...ne pitajte do kada sam nocas radila...uhvatilo me i ne pusta...












 




Objavio: ljiljanari
Datum objave: 29 Travanj 2009 u 15:09
smile227 sve ti je krasno


Objavio: rose
Datum objave: 29 Travanj 2009 u 15:09
odlično,samo tako nastavi! smile141

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: miškopiško
Datum objave: 29 Travanj 2009 u 15:10
smile93ma bravoooo!!! ovi morski, pa ovi prozorčići...diiivno!!!


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 29 Travanj 2009 u 15:10
slucajno sam jednu sliku dvaput stavila...a ovu sam izostavila...


-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: more
Datum objave: 29 Travanj 2009 u 16:59
ček, oćeš reć da si to sve u 1 noć napravila?
radovi su fenomenalni      smile55


Objavio: lilian
Datum objave: 29 Travanj 2009 u 21:25
Ja sam preodushevljena!!!!!!!
Pa ti curo imash bash dara za ovakve stvari :)
Svidja mi se shto na svakom radu postoji umetichka sloboda i recimo da nazovem to neki deo tebe.
Tete su ti poslale divne salvete, na nekima ti bash zavidim Embarrassed
Samo napred, sve je super super!smile55


Objavio: anđelka
Datum objave: 30 Travanj 2009 u 07:10
 
E, pa ti možeš otvoriti vlastitu galeriju slika. Ovo je odlično. Sve pohvale!!!


-------------
ANĐELKA


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 30 Travanj 2009 u 13:18
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

 
E, pa ti možeš otvoriti vlastitu galeriju slika. Ovo je odlično. Sve pohvale!!!


puno hvala...

da, sve sam napravila za jednu noc, uz malo pripreme dan ranije...


kako mislis galeriju slika? ovdje na forumu?

-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: malena malena
Datum objave: 30 Travanj 2009 u 18:46
ok, tebi cemo od sada slati i smile142 da te drži budnom :), uz salvetice
radovi su ti baš odlični i ne znam šta bih izdvojila, u stvari, mislim da mi je lavanda favorit,
 i u potpunosti se slažem sa lilian


Objavio: mnataša1
Datum objave: 03 Svibanj 2009 u 08:42
olala...evo i mene...nagovorila si me Wink
naravno,za radove svaka pohvala, kao što i uživo kažem, jer ja eto imam priliku vidjeti tvoje radove uživo...Tongue
vidjela samda se pričalo kod tebe o tufkanju... o tome bar sve znamo (sjetise rosee)... šalu na stranu, mene je tufkanje očaralo, posebice kada se koristi kod raspuklina, a da ne govorim o jednoličnom bojanju...svakako dajem svoj glas za tufkanja spas...


-------------
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 03 Svibanj 2009 u 20:40
Nevjerojatan je ovaj dio Foruma, svaka nova tetica salvetica bolja je od prethodne, pa ljudi moji kao da više uopće nema početnika, jedan rad, dva radića a onda odmah krenu remek djela. Bravo, stvarno ti idu platna!


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 04 Svibanj 2009 u 07:45
curke hvala na pohvalama...preko vikenda sam si sredivala svoj radni kutak...da ne moram stalno seliti stvari....novi radovi (iz novopecene radionice) uskoro stizu...

-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 04 Svibanj 2009 u 07:49
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

olala...evo i mene...nagovorila si me [IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />naravno,za radove svaka pohvala, kao što i uživo kažem, jer ja eto imam priliku vidjeti tvoje radove uživo...[IMG]smileys/smiley17.gif" align="absmiddle" alt="Tongue" />vidjela samda se pričalo kod tebe o tufkanju... o tome bar sve znamo (sjetise rosee)... šalu na stranu, mene je tufkanje očaralo, posebice kada se koristi kod raspuklina, a da ne govorim o jednoličnom bojanju...svakako dajem svoj glas za tufkanja spas...


ah da, rosee-...ne zelim se ni sjecati...al ak nista drugo bar smo naucile tufkat...mene tufkanje najvise ocarava kada zelim postici mramor efekt...a o jednolicnom bojanju i ustedi materijala da ne pricam...kupila sam si u pevecu neke spuzvice (mislim da su za skidanje sminke)...paketic je oko 3 kune, u paketu su 3 spuzvice, jako lijepo se operu...ma uostalom donijet cu ti sutra na posao jedan paketic..

-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: ljiljanari
Datum objave: 04 Svibanj 2009 u 07:51
smile55


Objavio: KARMEN
Datum objave: 04 Svibanj 2009 u 09:16
Goga radovi su super, baš mi se sviđa tvoj poseban tač na svaki rad koji je prepoznatljiv. Super.


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 04 Svibanj 2009 u 11:19
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Goga radovi su super, baš mi se sviđa tvoj poseban tač na svaki rad koji je prepoznatljiv. Super.



osobno mislim da se svaka salveta treba doraditi na svoj nacin...najlakse je uzeti gotovi motiv i naljepiti ga...kasnije to postane premalo...meni je to postalo dosadno vec nakon prva 2 ili 3 rada...dok nisam uhvatila neke osnovne stvari...imam jedan novi rad, ali cu ga staviti za koji dan...otisao je po svoj ram...sad sam trenutno u fazi da od nekoliko salveta stvaram jednu cjelinu...

-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: monna-1
Datum objave: 04 Svibanj 2009 u 21:07
Platna su mi odlična! kad će novi radovi?Clap

-------------
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
http://cvjetnavila.blogspot.com/ - cvjetnavila.blogspot


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 05 Svibanj 2009 u 09:39
Originalno poslano od člana monna-1 monna-1 napisao:

Platna su mi odlična! kad će novi radovi?[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley32.gif" height="17" width="18" align="absmiddle" alt="Clap" />


malo sam u guzvi ovih dana...ali za vikend cu vas iznenaditi novim radovima...

-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: mnataša1
Datum objave: 07 Svibanj 2009 u 07:25
ajmo goga, što smo ovaj tjedan, i ti i ja nešto u pomanjkanju vremena ili ideja?



-------------
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 07 Svibanj 2009 u 07:42
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

ajmo goga, što smo ovaj tjedan, i ti i ja nešto u pomanjkanju vremena ili ideja?



imam inspiracije, ali nemam vremena...al zato jedva cekam week&...vec imam nekih ideja...

-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: mnataša1
Datum objave: 07 Svibanj 2009 u 09:11
a kampiranje u školi?

-------------
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 07 Svibanj 2009 u 09:51
ma bit ce svega, malo kampiranja u skoli, malo radionica...malo svega...

-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: mnataša1
Datum objave: 07 Svibanj 2009 u 10:33
kao prava musaka...red ovoga...red onoga... meni isto pomanjkanje vremena , no sinoć sam nešto dovršila što sampreko vikenda započela, navečer ću skinuti slikice da se vidi...

-------------
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 07 Svibanj 2009 u 17:44
sreca pa sam i uzivo vidjela radove...na slikama su predivni ali ni do koljena onome kako izgledaju uzivo...

ja cu veceras dovrsavati nesto zapoceto...i pripremati crijep za vikend...

-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: andrea01
Datum objave: 07 Svibanj 2009 u 20:32
Goga, predivni radovi!
Mislim ja na tebe! I čekam da popijete kavicu u Osijeku i da napokon uspijemo vidjeti osječku ekipu!!! Big%20smile Wink


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 08 Svibanj 2009 u 08:22
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Goga, predivni radovi!Mislim ja na tebe! I čekam da popijete kavicu u Osijeku i da napokon uspijemo vidjeti osječku ekipu!!! [IMG]smileys/smiley4.gif" align="absmiddle" alt="Big%20smile" /> [IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />


iskreno, ne znam ni ima li nas na ovom dijelu foruma iz Osijeka...mnatasa i ja smo blizu, radimo skupa, a Karmen je iz Os...za drugog nikog ne znam...

-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: mnataša1
Datum objave: 08 Svibanj 2009 u 08:26
ajmo stvarno okupiti forumašice iz osijeka...otvori temu,pa tko nams e javi, dogovaramo se dalje...



-------------
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 08 Svibanj 2009 u 08:38
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

ajmo stvarno okupiti forumašice iz osijeka...otvori temu,pa tko nams e javi, dogovaramo se dalje...
ž
vec jesam...tamo na okupljanju forumasa...to bi bilo zgodno...zamisli nas u nekom bircu (koji ce i tak sad biti prazni zbog novog zakona), stol pun salveta, radova, a mi ko cavke...

-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 09 Svibanj 2009 u 22:12
napokon da sam i ja nesto radilaaaaa...jeeeee...jeeeee...


u ponedjeljak stavljam slike, vjerujem da cu i sutra raditi pa cu staviti sve zajedno...

-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: saara
Datum objave: 10 Svibanj 2009 u 10:36
UUUUUUUUUUUUUUUUUUU pa lijepo te "udarilo". Pohvaljujem tvoj polet i nove radove. Bravo, prekrasno


Objavio: KARMEN
Datum objave: 11 Svibanj 2009 u 08:50
Originalno poslano od člana goga-osijek goga-osijek napisao:

Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

ajmo stvarno okupiti forumašice iz osijeka...otvori temu,pa tko nams e javi, dogovaramo se dalje...
ž
vec jesam...tamo na okupljanju forumasa...to bi bilo zgodno...zamisli nas u nekom bircu (koji ce i tak sad biti prazni zbog novog zakona), stol pun salveta, radova, a mi ko cavke...
 
 
E, a zamislite mene u ovoj dobi dilam salvete ha, ha, ha


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 12 Svibanj 2009 u 10:36
evo i nekih mojih novih radova...



malo 3D efekta


prvi (po meni ne bas uspjesan) rad na staklu...al eto, dragom se svidio pa ga je dao uramiti...

i jedna boca...prvi pokusaji pittorica...i po natasinim instrukcijama 3D efekt...



nadam se da cete iskomentirati iskreno, jer tek sam pocetnica i zelim dalje napredovati...savjeti su dobrodosli...

-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 12 Svibanj 2009 u 10:37
prvi (po meni ne bas uspjesan) rad na staklu...al eto, dragom se svidio pa ga je dao uramiti...(u proslom postu zaboravih iskopirati sliku...)



-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: ljiljanari
Datum objave: 12 Svibanj 2009 u 10:39
Super al meni je prozorčić najljepši! Clap


Objavio: lilian
Datum objave: 12 Svibanj 2009 u 10:52
Ae, cura je trazhila iskrene komentare...
Ja se odushevljavam toj umetichkoj slobodi koju prezentujesh u radovima.
Zadnji rad mi se bash bash bash svidja...bez obzira na neke sitne greshke i ja bih ga okachila na zid.
Boca je chudna, lepo chudna, grbava ;) Svidja :)
Zid 3D efekt mi se skroz dopada, samo da nisi shalukatre tako malo "iskrivila" bojom :)
Prvi rad iliti prvi prozor mi se ne svidja nikako. Eto. Nije mi legao.
Sve u svemu smile141...Imash umetnika u sebi, pusti ga da se pokazhe Wink i kazhi mu da bude malo brzhi


Objavio: kaća43
Datum objave: 12 Svibanj 2009 u 11:00
goga pa ti si prava pravcata umijetnica,svaka cast,radovi su ti preljepismile141smile141


Objavio: anđelka
Datum objave: 12 Svibanj 2009 u 11:13
 
Prekrasno, ali moj favorit je prozorčić sa ciglicama. Thumbs%20Up


-------------
ANĐELKA


Objavio: monna-1
Datum objave: 12 Svibanj 2009 u 12:00
Prelijepo, tvoj stil!
Nebih imala ništa protiv da se ova uramljena slika nađe kod mene na zidu, baš mi je lijepa. smile71


-------------
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
http://cvjetnavila.blogspot.com/ - cvjetnavila.blogspot


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 12 Svibanj 2009 u 12:15
Originalno poslano od člana lilian lilian napisao:

Ae, cura je trazhila iskrene komentare...Ja se odushevljavam toj umetichkoj slobodi koju prezentujesh u radovima.Zadnji rad mi se bash bash bash svidja...bez obzira na neke sitne greshke i ja bih ga okachila na zid. Boca je chudna, lepo chudna, grbava ;) Svidja :)Zid 3D efekt mi se skroz dopada, samo da nisi shalukatre tako malo "iskrivila" bojom :)Prvi rad iliti prvi prozor mi se ne svidja nikako. Eto. Nije mi legao. Sve u svemu [IMG]smileys/emot25.gif" align="absmiddle" alt="smile141" />...Imash umetnika u sebi, pusti ga da se pokazhe [IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" /> i kazhi mu da bude malo brzhi


hvala na opseznom, i iskrenom komentaru...da, zadnji rad ima dosta greskica, ipak mi je to prvi rad na staklu, pa sam svasta isprobavala..onaj prvi ni meni nije legao, vec sam ga kontala zafitiljit u kos, al eto, nisam...sto se tice brzine, bit ce...sad cu imati malo vise vremena...
tbx

-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: lilian
Datum objave: 12 Svibanj 2009 u 12:27
Ja bih bila sretna da umem da te kopiram u tom zadnjem radu...
A na chemu je radjen prvi prozorchic ? (NISHTA se NE sme baciti!!! no, no!!!)



Objavio: goga-osijek
Datum objave: 12 Svibanj 2009 u 12:45
prva dva prozorcica su na platnu...

-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: mnataša1
Datum objave: 12 Svibanj 2009 u 13:47
nema bacanjasmile228 ...ja bih ipak savjetovala polako, ne brže, smile199polako i temeljito...no, to je moj moto, ne mora nužno biti i tvoj...boca mi je ok, sviđa mi se efekt koji stvara rižin papir, uživo boca bolje izgleda,ovdje pittorico izgleda pretaman...slika na staklu je super ispala za prvi pokušaj takvog rada...
smile55


-------------
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 12 Svibanj 2009 u 14:32
ma da, ovo su jos samo neka isprobavanja...puno drugacije izgleda na slikama nego uzivo...morat cu malo podesit fotic...ovdje mi je sve nekako pretamno...a to se pogotovo vidi na boci...i ja mislim da cu polako, laganini...i poraditi na ispravljanju greskica...pa kad bude...

-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: rose
Datum objave: 12 Svibanj 2009 u 16:28
jako ljepi radovimboca je prekrasna

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: Vilavita
Datum objave: 12 Svibanj 2009 u 20:02
Meni se dopadaju tvoji radovi, hvala što ih dijeliš s nama jer tako i naša mašta postaje bogatija i vjerujem da smo svi ovdije nekome više nekome manje inspiracija za nove radove..
kad će nove slikice..Thumbs%20Up


-------------
Bolje biti vjetar nego list!


Objavio: lula
Datum objave: 13 Svibanj 2009 u 00:43
 Slažem se sa lilian...
 Drago mi je da si tražila iskren odgovor i da si ga dobila. Podrška i pohvala puno znači i izaziva želju da radimo više i bolje, ali isto tako ako samo govorimo prekrasno...nismo napravili ono što je bitno, da jedna drugoj pomognemo ,da shvatimo svoje pogreške. Kritike su dobronamjerne, a tvoji prozori ( osim prvog) mi se sviđaju. Kreativna si jer prozor je ustvari prozor, ali ti si ga sposobna napraviti na puno lijepih načina.Smile


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 13 Svibanj 2009 u 13:20
evo još jedna nova boca...





-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: rose
Datum objave: 13 Svibanj 2009 u 16:50
boca je prekrasna,pravi nježni cvjetni motiv

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: lilian
Datum objave: 13 Svibanj 2009 u 19:49
Ooo vidi ko je bio vredan:) Prelepa je boca! a chudan oblik, bash mi se svideo
smile55


Objavio: nera7
Datum objave: 14 Svibanj 2009 u 10:47
Jako mi se sviđaju tvoji radovi,ali najljepša su mi platna.Thumbs%20Up


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 14 Svibanj 2009 u 12:45
hvala cureeeeeee....idem dalje raditi...

-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: KARMEN
Datum objave: 15 Svibanj 2009 u 08:18
Gogo meni su tvoje boce prelijepe i onaj prozorčić s ciglicama. Za onaj prvi prozor moram se složiti s lilian nešto mi nije leglo a ne znam što. Naravno da to nije razlog da ga baciš.
Nestrpljivo čekam tvoje slijedeće radove jer mi se sviđa tvoj poseban stil.


Objavio: piramida
Datum objave: 15 Svibanj 2009 u 19:32
Lijepi radovi.


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 18 Svibanj 2009 u 07:56
ovaj vikend mi je prosao da sam jedva i bila doma, ali i to malo sto sam bila uspjela sam malo nesto napraviti...
i ja pokusaavam taj pittorico, al nije to to...


-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: mnataša1
Datum objave: 18 Svibanj 2009 u 08:01
Originalno poslano od člana goga-osijek goga-osijek napisao:

ovaj vikend mi je prosao da sam jedva i bila doma, ali i to malo sto sam bila uspjela sam malo nesto napraviti...
i ja pokusaavam taj pittorico, al nije to to...


obožavam te...i ja pokušavam...
upravo u tome i je ključ svega...pokušavanje...ne brini, ići će i tebe...već si polako na dobrome putu...samo treba postići pastelniju nijansu...nije loše...ne odustaj...


-------------
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 18 Svibanj 2009 u 08:03
ja pa da odustanem??? nema sanse...
da, trebam jos malo pastelnije...pokusat cu na nekoj kutijici...ovo je rad na staklu, pa je i to otegotna okolnost...

-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: mnataša1
Datum objave: 18 Svibanj 2009 u 08:08
da, može biti da je stoga teže...zato sam ja krenula od kutijica...doduše, znaš da ih volim, valja pospremiti sve i svašta u njih po onim našim učionicama...a još ako se uspiju imalo pristojno dotjerati, pun pogodak, a čovjek usput vježba i vježba na njima...zato se ja nikako još ne primam slikarskog platna, dok sve skupa ne uvježbam...
ono što sigurno znam je kako  NIKADA, ALI NIKADA NE IDI KRAĆIM PUTEM, I RAD NAKON ZAVRŠETKA NE BOJAJ DRVOFIXOM, JER ĆE SE BESPRIJEKORNO OPEGLANA SALVETA NAPOSLIJETKU NAPUHATI!!!


-------------
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.


Objavio: anđelka
Datum objave: 18 Svibanj 2009 u 08:14
 
smile55


-------------
ANĐELKA


Objavio: lula
Datum objave: 18 Svibanj 2009 u 08:20
Goga....za prve pokušaje super....samo tako dalje i davat ćeš nam uskoro instrukcijeWink


Objavio: Izzy
Datum objave: 18 Svibanj 2009 u 08:47
Samo polako i strpljivo... Rezultati se već naziru! Smile

-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: goga-osijek
Datum objave: 18 Svibanj 2009 u 09:41
jedva cekam uhvatiti malo vremena i ponovno se okusati u pittoricu...

-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: lilian
Datum objave: 18 Svibanj 2009 u 09:56
Gogo, meni se veoma veoma dopada tvoj rad, bravo ! Clap
Posebno shto mislim da je na staklu tezhe raditi nego na ostalim materijalima.
Za pitorico ...prati boju sa motiva..napravi svetliju nijansu nego shto jeste na motivu i stavi pored belu..spuzhvicom umachi u tu (npr) plavu pa u belu da dobijesh tu neku svetlu nijansu koja se preliva.
Mislim, bar ja tako radim :)
Jel ovo dekupazh papir ili salveta?


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 18 Svibanj 2009 u 10:02
hvala. to je salveta...iduci rad necu raditi na staklu, pa se nadam da ce mi biti bolji...

-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: KARMEN
Datum objave: 18 Svibanj 2009 u 10:43
Gogo meni se baš sviđa ovo na staklu. Ja najviše volim raditi na staklu ili porculanu. I ako će ti pomoći ja nikada ne stavljam jednu boju odnosno uvijek koristim nekoliko boja da bi postigla jednu nijansu.


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 18 Svibanj 2009 u 11:34
znaci mijesas boje direktno na radu? pokusat cu i tako...cini mi se dobrom idejom...

-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: rose
Datum objave: 18 Svibanj 2009 u 11:53
smile227 fantastično! bravoooo!

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: KARMEN
Datum objave: 18 Svibanj 2009 u 12:26
Originalno poslano od člana goga-osijek goga-osijek napisao:

znaci mijesas boje direktno na radu? pokusat cu i tako...cini mi se dobrom idejom...
 
Možeš i tako ali ja mješam boje posebno na jednom tanjuriću dok nedobijem najsličniju nijansu. Zatim malo boje odvojim i dodam jednu od boja da bi dobila malo tamniju. Ne znam kako bi to objasnila. Pogledaj ovu moju zadnju bocu. Ova sredina tu ima bijela, smeđa, malo roskaste i onda sam dio odvojila i dodalo još malo smeđe i žute. I to je to. Tako možeš i s ostalim bojama. Zaista niti jedan rad mi nije samo jedna ili dvije boje već puno više.
Pusa


Objavio: piramida
Datum objave: 18 Svibanj 2009 u 14:20
Lijepo.


Objavio: lilian
Datum objave: 18 Svibanj 2009 u 15:41
Goga gledam ja ovo opet pa opet pa mi neshto nije jasno...
Ti si radila NA staklu, a ne odozdo (sa donje strane) ovaj rad?


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 18 Svibanj 2009 u 15:44
odozdo je radeno..s donje strane stakla...

-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk