Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Celer - Apium graveolens

Web: Cvijet.info
Kategorija: Ostale biljne vrste - Forum o biljkama
Ime foruma: Povrće
Opis foruma: Sve o povrću
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=2212
Datum ispisa: 21 Srpanj 2024 u 23:17
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Celer - Apium graveolens
Objavio: anica
Tema: Celer - Apium graveolens
Datum objave: 23 Rujan 2008 u 00:47
dali neko zna  u koju doba godine se seje,a i nesto   vise o celeru ...posejali smo u pocetku avgusta ali  nije ispalo bas nista .   dali seme  nije  bilo dobro (uzeli smo iz biljne apoteke )ili nije vreme sejidbe pogodno?



Odgovori:
Objavio: manči
Datum objave: 23 Rujan 2008 u 08:52
...težak je za uzgoj...posijala ga više puta i ništa dobila...


Objavio: SilveK
Datum objave: 23 Rujan 2008 u 11:27
Ja ga sijem rano na proljeće u posudice i kasnije rasađujem na vrt.


Objavio: manči
Datum objave: 23 Rujan 2008 u 12:51
Pa da,  pametno!!


Objavio: leonarda
Datum objave: 23 Rujan 2008 u 14:04
ja ga idem brati kod mameWink

a isto tako ga sije u rano proljeće kad i mrkvu i peršin...
ja joj pomažemsmile127

-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: Šeflera
Datum objave: 23 Rujan 2008 u 14:08
Ima jedna stara izreka: "ko na hercu ima feler , navek mora jesti celer!"

Ja ga kupim kao gotov flanac jer se meni teško primi. A na vrtu mi je do desetog mjeseca. Onda ga tek iskopam. A ima i lisni celer koji daje puno lišća, a korenček nije bogznakaj.
Ali miris mi je prekrasan. Ako predugo ostane u zemlji postaje žilav i končast.



Objavio: anica
Datum objave: 23 Rujan 2008 u 20:14
pa  probacu  u prolece ...videcemo sto ce biti ...


Objavio: Triša
Datum objave: 23 Rujan 2008 u 21:40
Godinama ga sijem iako već unaprijed zanam da neće izaći - baš nikada mi ne izađe, možda da probam u posudice, kao što predlaže Silvek

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: monna-1
Datum objave: 23 Rujan 2008 u 22:55
ja sam ga ove godine posijala u 2 posudice, trebalo mu je dosta vremena da nikne, ali je uspio, još je mali, prezimit će negdje na zaklonjenom a na proljeće ga selim u vrt. Mislim mu izbijleiti stabljike kad poraste da se mogu papti.


Objavio: griva1978
Datum objave: 03 Listopad 2008 u 23:15
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Ima jedna stara izreka: "ko na hercu ima feler , navek mora jesti celer!"

Ja ga kupim kao gotov flanac jer se meni teško primi. A na vrtu mi je do desetog mjeseca. Onda ga tek iskopam. A ima i lisni celer koji daje puno lišća, a korenček nije bogznakaj.
Ali miris mi je prekrasan. Ako predugo ostane u zemlji postaje žilav i končast.




... genijalna izreka..... obožavam te mudrosti u izrekama i govoru vezani uz povrće i svo bilje..... :o))))))))

...zna tko još neku? :O))))))))))


Objavio: dugokosa
Datum objave: 04 Listopad 2008 u 10:44
kod mene isto tak imam lišća a kad  korijen dosegne veličinu ping-pong loptice baš sam si važna, nikad nisam imala veći primjerak



-------------
sutra je novi dan


Objavio: manči
Datum objave: 05 Listopad 2008 u 08:39
....meni čak i nikne u vrtnoj zemlji , ali onda utrne...ni makac...neki vrag fali
toj  zemlji...


Objavio: SilveK
Datum objave: 05 Listopad 2008 u 19:36
Dvije najpoznatije varijacije celera su gomoljasti i peteljkasti gomolj. Peteljkasti se uzgaja radi stabljika, koje se u kasnijoj fazi rasta zagrću ili omotavaju tamnom plastičnom folijom kako bi izblijedjele.

Sije se u veljači i ožujku na prozorskoj dasci ili toplom ljijalištu, na vrt se presađuje nakon mrazeva. Kod samog presađivanja malih sadnica, jako je bitno da se ne posadi preduboko, jer tako posađeni celer ne stvara gomolj. Dobri susjedi: poriluk, niski grah, kupusnjače - miris celera odbija kupusnog bijelca, rajčica. Loši susjedi: krumpir, salata glavatica, kukuruz.

Celer treba jako puno vlage i hranjiva, pogotovo kalij (drveni pepeo i dobro razgrađen svinjski gnoj).Jako je bitno redovito ga zalijevati, čak ga je dobro malčirati listovima gaveza ili paprati koji su isto izvor kalija, ali tako da zadebljali dio ostane slobodan.

Bere se kasno na jesen, a sprema u podrum u vlažni pijesak. Ako ga ostavite u zemlji, slijedeće godine stvara veliku stabljiku i cvjeta skupinama bijelih cvjetića na vrhovima te stvara sjeme.

Može se koristiti i sirov i kuhan, i to cijela biljka. Djeluje kao diuretik i sadrži mnogo vitamona i minerala.




Objavio: aglaja
Datum objave: 05 Listopad 2008 u 23:16
"Kada bi zena samo znala kako ce joj muz biti snazan ako jede puno celera, isla bi i na kraj sveta da mu ga nabavi."

"Kada bi muz znao pravi ucinak celera, zasijao bi njime celi vrt."

                                                                               
                                                                                Maurice Mességué


Znam za tri vrste celera.

Lisnati celer s vretenastim korenom (uzgaja se zbog aromaticnih listova), gomoljasti celer (koriste se i listovi i koren) i stabljikasti ili beli celer. Ovaj celer se zove 'stabljikasti' jer mu lisce raste na dugackim stabljikama, a 'beli' jer mu se stabljike tokom rasta zatrpavaju zemljom kako bi se izbelile. U nekim 
zemljama popularan je kao 'grickalica'.

Citajuci Silvekinu poruku pomislila sam kako mozda i nije rec o posebnoj vrsti celera, vec o tehnici uzgoja. Zapravo se nikada nisam susrela (in vivo) sa ovom vrstom celera, pa ne znam da li je zaista u pitanju neka posebna vrsta celera sa dugackim stabljikama ili je samo lisnati celer cije se stabljike tokom rasta izbeljuju.

Vec nekoliko godina, u maju, kupim rasad na pijaci i posadim ga u veliki kalj. Ne sadim ga na propisan razmak iako kupim korenas (a koristim samo list). Sadim ga na razmak od oko 5 cm i lepo raste, ali ne formira koren. smile127

 




-------------
Aglaja


Objavio: griva1978
Datum objave: 05 Listopad 2008 u 23:25
  aglaja, hvala! :)))


Objavio: SilveK
Datum objave: 23 Listopad 2008 u 20:14
Evo da eliminiramo nedoumice:

celer gomoljasti: Apium graveolens
celer rebraš (stabljike): Apium graveolens L. var. dulce




Objavio: SLAVONKA
Datum objave: 23 Listopad 2008 u 22:29
moram priznat da miris celera ne podnosim,draži mi je peršin.Nemojte mi zamjerit ali morala sam pogledat.


Objavio: trantinchica
Datum objave: 09 Svibanj 2009 u 00:42
moj celer nikako da nikne..da li mu treba duze ili mi jednostavno nije uspjelo?posijala sam ga negdje sredinom 4.mj...i to onaj korjenasti..

-------------
bitno je ocima nevidljivo,samo se srcem dobro vidi..


Objavio: SilveK
Datum objave: 09 Svibanj 2009 u 22:00
Sjeme klija 20-30 dana.


Objavio: trantinchica
Datum objave: 16 Svibanj 2009 u 00:13
znaci sad bi negdje trebao..ali toliko je trave naraslo,da ni ne bi primjetila..

-------------
bitno je ocima nevidljivo,samo se srcem dobro vidi..


Objavio: Mamaa
Datum objave: 16 Svibanj 2009 u 12:01
vidim nedoumice oko celera... evo par trikova:
- posijati u posudice i držati na toplom i svjetlom mjestu, redovito vlažiti zemlju
- kad dobijete flance prilikom presadnje odrežite korjenastu strukturu (ostavite samo 1/3)
- kod lisnatog će pomoći da listovi probujaju, a kod korjenastog će pomoći formiranju gomolja i imati ćete lijepe velike celereWink
- naravno voli zaljevanje i prihranu


-------------
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?


Objavio: trantinchica
Datum objave: 20 Svibanj 2009 u 22:00
eh da,ali nemam sadnice..posijala sam i sad cekam..

-------------
bitno je ocima nevidljivo,samo se srcem dobro vidi..


Objavio: Cvijetomanijak
Datum objave: 06 Veljača 2012 u 15:43
http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/slike_od_clanova/celer/36807.aspx">

Drugi nazivi: ak, cereviz, pitomi celer, celon, selen, selin, zelena

OPIS

Celer je dvogodišnja zeljasta biljka s mesnatim i vretenastim korjenom koji ponekad može biti i gomoljast. Stabljika mu je razgranjena, a doseže visinu od 40 do 80 cm. Tamnozeleni i sjajni listovi su veliki i perasto razdjeljeni, dok su listici klinastog oblika, gore urezani i nazubljeni. Kuglasti plod je rebrast.
Slatkasti odebljali korjen  celera najcesce se koristi za spravljanje salate, variva ili kao zacin.. Peteljke i listovi koji imaju jak aromatican miris, takodje sluze kao zacin. Biljka zadrzava specifican miris i nakon susenja.
UZGOJ
Celer uzgajamo po vrtovima i plantažno. Trazi humusnu ,propusnu zemlju ,sa zadrzavanjem vlage.Veliki potrosivač tla.
Sije se u proljece od ozujka do svibnja.Sijeme klija 20 dana.Ako uzgajamo presadnice ,drzati ih na toplome te sjeme ne pokrivati zemljom.
Razmak izmedju presadnica na gredici mora biti 30-40 cm.Da bi se biljka bolje primila odrezati donju trecinu korijena te lisce.Ako biljku zelite uzgojiti za sjeme ,ostavljate ju u zemlji do sljedece godine.
Celer treba umjereno zaljevati te redovito okopavati .

Dobri susjedi - grah, krastavci, kamilice, sve kupusnjače, poriluk, rajčica
Loši susjedi - krumpir, salata, kukuruz

VRSTE
Celer Praški - Celer sadimo plitko! gomolji su veliki, okrugli do plosnato
okrugli. Meso je bijelo kao vrhnje i ukusno. koristimo listove i gomolje.
Giant pascal - Razvija vise lišća ,te voli mnogo vlage

SAVIJETI:
  • Trudnice i oboljeli od bubrega nije preporuceno konzumirati
  • Zbog dogog klijanja,sijeme namociti u vodu 24h prije sjetve





Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk