Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Darla

Web: Cvijet.info
Kategorija: Hobistika - Forum za hobi
Ime foruma: Decoupage galerija radova
Opis foruma: Slike decoupage tehnike od članova foruma
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=2571
Datum ispisa: 06 Listopad 2024 u 11:08
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Darla
Objavio: darla
Tema: Darla
Datum objave: 17 Prosinac 2008 u 15:14
Evo, ja ću početi s kuglicama....
S obzirom da sam bolesna već 3 mjeseca, sretna sam što sam makar nešto uspjela napraviti.
Uglavnom, odlučila sam ovaj Božić, s obzirom na manjak vremena, svakome od najbližih pokloniti po jednu kuglicu.
 
 
 
 
 
 



Odgovori:
Objavio: darla
Datum objave: 17 Prosinac 2008 u 15:15
I još malo....
 
 


Objavio: hippy
Datum objave: 17 Prosinac 2008 u 15:17
Darla.....kuglice su prekrasne, zaista...
...i moram primjetiti, jako pedatno napravljeno    

Šteta kaj ne spadam u tvoje najbliže, vrlo rado bi jednu od tvojih kuglica objesila na svoj bor

-------------


Objavio: jassi
Datum objave: 17 Prosinac 2008 u 15:18
jao kak je to epooooooooooooooo

-------------


Objavio: proljeće
Datum objave: 17 Prosinac 2008 u 15:19

Darla već sam se pitala gdje si ti do sada???

Želim ti brzi oporavak!!!

I da prokomentiram kugle su više nego dobre....kugle su fenomenalne!!!

smile141



Objavio: gortyna
Datum objave: 17 Prosinac 2008 u 17:36
zelim ti da brzo ozdravis
one dvije plave kuglice su mi najljepse Clap


Objavio: ančica
Datum objave: 17 Prosinac 2008 u 17:41
jako lijepe kuglice,bijela s borekom mi je favoritClap

-------------


Objavio: Gogs
Datum objave: 17 Prosinac 2008 u 18:09
Supač, sve za 5+ , a ja izdvajam crne angeleke   


Objavio: lollypop
Datum objave: 17 Prosinac 2008 u 18:49
kuglice su prekrasne!!


Objavio: miškopiško
Datum objave: 17 Prosinac 2008 u 21:24
smile93 nemam šta dodatiSmile


Objavio: miškopiško
Datum objave: 17 Prosinac 2008 u 21:25
pardon, imamsmile42
 
brzo ozdravismile78


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 17 Prosinac 2008 u 21:37
Brzo ozdravi a ako se sunce pokaže došeći do mene (može i bez kuglice koje su stvarno lijepe)


Objavio: spring
Datum objave: 17 Prosinac 2008 u 21:48
Darla.. kuglice su prekrasne.. bit će super dar za tvoje najmilije!!

-------------


Objavio: darla
Datum objave: 18 Prosinac 2008 u 10:33
Hvala curke  smile79  !


Objavio: rose
Datum objave: 21 Prosinac 2008 u 17:17
ljepi radovi Clap

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: darla
Datum objave: 13 Siječanj 2009 u 15:00
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Darla već sam se pitala gdje si ti do sada???

 
Ma znaš kakav posao imam Ouch, ja ću "oživjeti" tek na ljeto.
 


Objavio: darla
Datum objave: 13 Siječanj 2009 u 15:05
Nisam baš bila nešto prevrijedna ovih dana, nisam baš ni imala volje.
Znam da su božićni motivi već out, ali eto ja ipak stavljam i 2 kuglice za bor
 
 
 
 
 


Objavio: rose
Datum objave: 13 Siječanj 2009 u 15:07
predivni radovi smile141

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: jassi
Datum objave: 13 Siječanj 2009 u 15:08
krasno, ovo zadnjeeeeeeeeeeeeeee

-------------


Objavio: gortyna
Datum objave: 13 Siječanj 2009 u 15:33
i ovo predzadnje je jako dobro


Objavio: hippy
Datum objave: 13 Siječanj 2009 u 15:37
Meni je ovo zadnje prekrasno...jako lijepo si naglasila ružu.....

To je na nekoj pločici ili na kaširanom platnu?

-------------


Objavio: proljeće
Datum objave: 13 Siječanj 2009 u 15:38
Darla imaš tako lijepe radove a ne stavljaš ih na forum!!!
Pa gdje će ti duša???smile79


Objavio: darla
Datum objave: 13 Siječanj 2009 u 16:06
Jao, baš mi je drago da vam se sviđa ova zadnja, MM ju je skroz popljuvao, a ja sam se toliko potrudila Cry
 
To sam radila na kartonu, onom kojim se uokviruju slike. Malo mi je cracle previše ispucao, još ga nisam usvojila.
 
Hvala vam na lijepim riječima, baš mi trebaju!


Objavio: spring
Datum objave: 13 Siječanj 2009 u 16:49
Ah ti muški... i meni se jako sviđa ta zadnja i stavrno sam pomislila da je u pitanju pločica..Smile

-------------


Objavio: miškopiško
Datum objave: 13 Siječanj 2009 u 16:52
ma pusti ti njih...nemaju oni pojma šta je lijepoWink
 
nego, neće li se salveta potrgati kad budeš rolala onaj podmetač? ili ga ne budeš rolalaSmile


Objavio: leonarda
Datum objave: 13 Siječanj 2009 u 16:55
ajme kako lijepa ruzica........svidja mi se sve.........

-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: bubamara22
Datum objave: 13 Siječanj 2009 u 17:06
darla super su radovi, šta si čekala dosad?


Objavio: kaća43
Datum objave: 13 Siječanj 2009 u 18:59
darla prekrasni radovi,radujemo se ako ces ih cesce stavljati..smile141


Objavio: lollypop
Datum objave: 13 Siječanj 2009 u 19:48
i meni se jako sviđa cvijet! i to kako si ga naglasila s konturom. ideju sejvam na komp :)


Objavio: proljeće
Datum objave: 13 Siječanj 2009 u 20:47
Originalno poslano od člana darla darla napisao:

Jao, baš mi je drago da vam se sviđa ova zadnja, MM ju je skroz popljuvao, a ja sam se toliko potrudila Cry
 
To sam radila na kartonu, onom kojim se uokviruju slike. Malo mi je cracle previše ispucao, još ga nisam usvojila.
 
Hvala vam na lijepim riječima, baš mi trebaju!
 
Ne kontam??? Kažeš puno ti ispucao???
Pa meni uvijek malo ispuca, probala dva različita, sušila sa fenom, ostavljala preko noći i opet jako malo ispuca...a nekada bih tako voljela da ispuca jako,jako puno....Confused
Koji lak ti koristiš???


Objavio: darla
Datum objave: 14 Siječanj 2009 u 11:12
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

 
nego, neće li se salveta potrgati kad budeš rolala onaj podmetač? ili ga ne budeš rolalaSmile
 
Je, trga se i zato baš nisam zadovoljna, ali morala sam probati.


Objavio: leonarda
Datum objave: 14 Siječanj 2009 u 11:16
ja to ne bih uopce upotrebljavala.......stavis spagicu i objesis na zid.......Wink

-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: leonarda
Datum objave: 14 Siječanj 2009 u 11:18
60
new_reply_form.asp?M=Q&PID=143278&PN=2&TR=32">Citiraj darla   new_reply_form.asp?PID=143278&PN=2&TR=32">Reply forum_posts.asp?TID=2571&PID=143278#143278">bullet Objavljeno: Jučer at 15:05
 

evo pogledaj....predobro
 

 


-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: darla
Datum objave: 14 Siječanj 2009 u 11:22

Podmetače sam poklonila tati za rođendan (2 sam napravila), tak da možda njemu predložim da ih stavi na zid.

Dobra ti je ideja!



Objavio: darla
Datum objave: 16 Siječanj 2009 u 08:57
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

  
Ne kontam??? Kažeš puno ti ispucao???
Pa meni uvijek malo ispuca, probala dva različita, sušila sa fenom, ostavljala preko noći i opet jako malo ispuca...a nekada bih tako voljela da ispuca jako,jako puno....Confused
Koji lak ti koristiš???
 
Nisam sigurna točno kak se zove. Uglavnom od Hobby linea, etiketa je svijetloplava i jako je gust (teško se nanosi). Ako se sjećaš Vesna nam ga je pokazivala na prvom tečaju i rekla da se od njega dobiju veće pukotine. Budem doma pogledala točno kak se zove pa ti pošaljem na PP.


Objavio: proljeće
Datum objave: 16 Siječanj 2009 u 09:12
Originalno poslano od člana darla darla napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

  
Ne kontam??? Kažeš puno ti ispucao???
Pa meni uvijek malo ispuca, probala dva različita, sušila sa fenom, ostavljala preko noći i opet jako malo ispuca...a nekada bih tako voljela da ispuca jako,jako puno....Confused
Koji lak ti koristiš???
 
Nisam sigurna točno kak se zove. Uglavnom od Hobby linea, etiketa je svijetloplava i jako je gust (teško se nanosi). Ako se sjećaš Vesna nam ga je pokazivala na prvom tečaju i rekla da se od njega dobiju veće pukotine. Budem doma pogledala točno kak se zove pa ti pošaljem na PP.
 
Stvarno se ne mogu sjetiti šta nam je Vesna pokazivala...nemam pojma...Confused


Objavio: Ninochka
Datum objave: 16 Siječanj 2009 u 11:18
proljece, to ti je onaj gusci krakle. gust je kao ....hm....ljepilo za drvo npr ali kad se zgusne. i onda ga moras jace vuci da dobijes velike pukotine.
evo ti slika na link:
http://www.c-kreul.de/index.php?eID=tx_cms_showpic&file=uploads%2Fpics%2F79420_01.jpg&width=800m&height=600m&bodyTag=%3Cbody%20style%3Dmargin%3A0%3B%20background%3A%23fff%3B%3E&wrap=%3Ca%20href%3Djavascript%3Aclose%28%29%3B%3E%20%7C%20%3C%2Fa%3E&md5=357bc8db97117a2ed2585be24faf5abb"> http://imageshack.us">

edit: sad se vidi slika to je taj o kojem pricas.


Objavio: proljeće
Datum objave: 16 Siječanj 2009 u 14:19
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

proljece, to ti je onaj gusci krakle. gust je kao ....hm....ljepilo za drvo npr ali kad se zgusne. i onda ga moras jace vuci da dobijes velike pukotine.
evo ti slika na link:
http://www.c-kreul.de/index.php?eID=tx_cms_showpic&file=uploads%2Fpics%2F79420_01.jpg&width=800m&height=600m&bodyTag=%3Cbody%20style%3Dmargin%3A0%3B%20background%3A%23fff%3B%3E&wrap=%3Ca%20href%3Djavascript%3Aclose%28%29%3B%3E%20%7C%20%3C%2Fa%3E&md5=357bc8db97117a2ed2585be24faf5abb - http://www.c-kreul.de/index.php?eID=tx_cms_showpic&file=uploads%2Fpics%2F79420_01.jpg&width=800m&height=600m&bodyTag=%3Cbody%20style%3D%22margin%3A0%3B%20background%3A%23fff%3B%22%3E&wrap=%3Ca%20href%3D%22javascript%3Aclose%28%29%3B%22%3E%20%7C%20%3C%2Fa%3E&md5=357bc8db97117a2ed2585be24faf5abb
 
Ninochka pogrešna adresa...piše da je greška...
Ali ja sada imam "kao" taj koji jače raspucava, i dosta je gušći nego prošli ali svejedno ne dobijam veće pukotine... no dobro, ja očito imam problema sa tim lakom za raspucavanje...Tongue


Objavio: darla
Datum objave: 16 Siječanj 2009 u 14:32
E, a ja sam skužila da raspucavanje ovisi i o boji koju stavljaš na lak. Meni drugačije raspuca kad koristim jednu marku, a drugačije drugu. Npr ovako jako mi je raspucalo kad sam stavila neku jeftinu kinesku akrilnu boju, a manje mi je ispucalo kad sam stavila Daler&Rowney. E, sad dal je to slučajno ili fakat ovisi i o boji ne mogu još reći kad nemam dovoljno iskustva.


Objavio: hippy
Datum objave: 16 Siječanj 2009 u 14:42
Originalno poslano od člana darla darla napisao:

E, a ja sam skužila da raspucavanje ovisi i o boji koju stavljaš na lak. Meni drugačije raspuca kad koristim jednu marku, a drugačije drugu. Npr ovako jako mi je raspucalo kad sam stavila neku jeftinu kinesku akrilnu boju, a manje mi je ispucalo kad sam stavila Daler&Rowney. E, sad dal je to slučajno ili fakat ovisi i o boji ne mogu još reći kad nemam dovoljno iskustva.


Slažem se s tobom Darla....puno ovisi o boji, o gustoći kraklea ali i o dužini i širini poteza kojim se krakle nanosi.......

Ja sam sve to otkrivala u hodu

Recimo fora mi je kad želim dobiti jako sitne pukotine...onda boju nanosim spužvicom

Btw, dobivaš ti moje mailove?

-------------


Objavio: darla
Datum objave: 18 Siječanj 2009 u 20:59
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:


Recimo fora mi je kad želim dobiti jako sitne pukotine...onda boju nanosim spužvicom

Btw, dobivaš ti moje mailove?
 
E, vidiš ovo sa spužvicom je dobra fora, meni to ne bi palo na pamet.
 
Dobijem povremeno od tebe mail s attachmentom, ali sad par dana ga nisam otvarala. Šta si mi nešto slala?


Objavio: miškopiško
Datum objave: 18 Siječanj 2009 u 22:49
ja sa spužvicom dobijem i male i velike pukotine...fora je u količini boje koju nanosiš i naravno, debljini kraklea...


Objavio: SunceRi
Datum objave: 20 Siječanj 2009 u 09:09
Draga Darla, oprosti što još nisam komentirala tvoje tedove i tvoj trud, vidim da si u kuglcama legenda, sad čekam tvoja jajca uskršnja LOL...iznenađena sam kako su ti kuglice savršene, jako ukusno i nimalo kičasto


Objavio: darla
Datum objave: 21 Siječanj 2009 u 23:51
Hvala Sunce! Evo, ko da si znala, ja malo uranila s jajima. Ovo su prva koja sam napravila i nisu baš najurednija jer sam radila iz jednog komada salvete. Mislim da to više neću raditi na tako velikim komadima.....
 


Objavio: lollypop
Datum objave: 21 Siječanj 2009 u 23:53
prekrasno!


Objavio: bubamara22
Datum objave: 21 Siječanj 2009 u 23:54
ako ova nisu najurednija ne znam što bih rekla da vidiš moja kaj sam probavala....predivna su!!! bravo!!


Objavio: darla
Datum objave: 21 Siječanj 2009 u 23:57

Ovo je na ostacima kuhinjskih pločica od ljetošnjeg preuređenja:

(btw. zna li netko gdje ima za kupiti ovakvih salveta, prekrasne su mi?)
 
E, a s ovim sam fakat uranila....
 
 
 
 


Objavio: bubamara22
Datum objave: 21 Siječanj 2009 u 23:59
smile227koja ideja!!! salvete na školjkama...pa ti si stvarno dala truda....odlično!!!


Objavio: rose
Datum objave: 22 Siječanj 2009 u 01:32
stvarno smile227 jer ovo je fantastično!

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: SunceRi
Datum objave: 22 Siječanj 2009 u 06:42
Darla, legendice, vidim da si totalni detaljista...super su mi pločice, evo i meni se suše male pločice 10x10 stavim na net navečer...i ako slučajno saznaš gdje ima za kupiti ova salveta koju tražiš obavezno javi na pm, i meni je, koja inače ne volim morske motive, ova salveta upala u oko...
Super radiš ženice, jako jako lijepo!


Objavio: Gogs
Datum objave: 22 Siječanj 2009 u 06:48
Sve pohvale za tvoj trud, prekrasno, oslikavati školjke iznutra nikad mi ne bi palo na pametnu pamet a izgleda fantastik


Objavio: cleopatra
Datum objave: 22 Siječanj 2009 u 07:07
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Darla, legendice, vidim da si totalni detaljista...super su mi pločice, evo i meni se suše male pločice 10x10 stavim na net navečer...i ako slučajno saznaš gdje ima za kupiti ova salveta koju tražiš obavezno javi na pm, i meni je, koja inače ne volim morske motive, ova salveta upala u oko...
Super radiš ženice, jako jako lijepo!
ja sam tu salvetu kupila u hoby dućanu, u onom paketu gdje je miks salveta od 6 motiva, svakog po dva komada. .mislim da ih imaju i u chemachu, poslala bih vam ali sam ih potrošila. .nadam se da sam vam malo pomogla. .i usput Darla prekrasni su ti radovi. .Clap. .


Objavio: OTOK
Datum objave: 22 Siječanj 2009 u 08:00
Radovi prekrasni, morske na pločicama za deset, krenula su i jaja, bravo
 
Takve salvete sam kupila u Chemacu, ima još - 12 salveta, 6 različitih, od svake po dvije, 24 kn.


Objavio: spring
Datum objave: 22 Siječanj 2009 u 08:32
Darla.. bravo.. ideje su mrak, radovi su mi prekrasni.. samo ti dozivaj ljepše vrijeme...sunce, more.....

-------------


Objavio: jassi
Datum objave: 22 Siječanj 2009 u 09:17
školjke su super

-------------


Objavio: roberta
Datum objave: 22 Siječanj 2009 u 09:41
darla, ova ideja sa školjkama je nevjerojatna. tih salveta za koje pitaš sam vidjela u Plodinama i u Konzumu, idem vjerojatno za vikend tamo, pa ako bude, uzmem paket Wink


Objavio: Alma
Datum objave: 22 Siječanj 2009 u 10:52
ideje su fantasticne. Bravo!


Objavio: Ninochka
Datum objave: 22 Siječanj 2009 u 10:54
darla prekrasni radovi. ova ideja sa skoljkama mi je mrak. jassi je radila skoljku prijateljima i njena je posebna, jer nije decoupage vec svasta iskombinirano.
ovo je jako jako lijepo i mastovito. Clap


Objavio: iris
Datum objave: 22 Siječanj 2009 u 11:05
bravo darla...odlićna ideja Smile

-------------


Objavio: monna-1
Datum objave: 22 Siječanj 2009 u 11:10
Prekrasne školjke!

-------------
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
http://cvjetnavila.blogspot.com/ - cvjetnavila.blogspot


Objavio: miškopiško
Datum objave: 22 Siječanj 2009 u 11:13
bravo darla...ja sam prošle godine napravila jednu ovakvu školjku i super se radi na njima...smile141
 
zaboravih prokomentirati pločice..one su mi posebno lijepe zato što su male...mislim da sam tu salvetu vidjela u Plodinama.


Objavio: leonarda
Datum objave: 22 Siječanj 2009 u 11:18
prekrasno

-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: kaća43
Datum objave: 22 Siječanj 2009 u 11:19
darla neznam sto mi je ljepse,stvarno super ideje imasThumbs%20Up


Objavio: darla
Datum objave: 22 Siječanj 2009 u 11:19
Originalno poslano od člana roberta roberta napisao:

darla, ova ideja sa školjkama je nevjerojatna. tih salveta za koje pitaš sam vidjela u Plodinama i u Konzumu, idem vjerojatno za vikend tamo, pa ako bude, uzmem paket Wink
 
U kojem Konzumu?
Ja sam svako malo po Konzumima pa nikako da naletim na ovu. Ako ćeš ići za vikend, jel možeš uzeti i paket za mene?


Objavio: roberta
Datum objave: 22 Siječanj 2009 u 12:08
Originalno poslano od člana darla darla napisao:

Originalno poslano od člana roberta roberta napisao:

darla, ova ideja sa školjkama je nevjerojatna. tih salveta za koje pitaš sam vidjela u Plodinama i u Konzumu, idem vjerojatno za vikend tamo, pa ako bude, uzmem paket Wink
 
U kojem Konzumu?
Ja sam svako malo po Konzumima pa nikako da naletim na ovu. Ako ćeš ići za vikend, jel možeš uzeti i paket za mene?
 
u Konzumu u Čakovcu. Paket sam i mislila uzeti za tebe Wink


Objavio: proljeće
Datum objave: 22 Siječanj 2009 u 14:17
Darla a ti si bila jakooooo vrijedna.
Radovi su zaista posebni.
A što se tiče salveta sa morskim motivima, ja imam neke ali nisu ovakve.Trebala bih poslikati pa staviti da vidiš i ti a i ostali...
 
Drago mi je da si se malo više "aktivirala" i osvježila forum, mada i ovako ima dobrih radova, ali tvoji su mi baš osvježavajući...
 


Objavio: darla
Datum objave: 22 Siječanj 2009 u 14:20
Originalno poslano od člana roberta roberta napisao:

Originalno poslano od člana darla darla napisao:

Originalno poslano od člana roberta roberta napisao:

darla, ova ideja sa školjkama je nevjerojatna. tih salveta za koje pitaš sam vidjela u Plodinama i u Konzumu, idem vjerojatno za vikend tamo, pa ako bude, uzmem paket Wink
 
U kojem Konzumu?
Ja sam svako malo po Konzumima pa nikako da naletim na ovu. Ako ćeš ići za vikend, jel možeš uzeti i paket za mene?
 
u Konzumu u Čakovcu. Paket sam i mislila uzeti za tebe Wink
 
Ma super! Thanks!


Objavio: marianaa
Datum objave: 22 Siječanj 2009 u 18:13
Radovi su ti odlicni!
Jako mi se svidaju!
Bravo!!!!!!!!!!!!!!!!


Objavio: SunceRi
Datum objave: 22 Siječanj 2009 u 18:57
Originalno poslano od člana darla darla napisao:

Originalno poslano od člana roberta roberta napisao:

Originalno poslano od člana darla darla napisao:

Originalno poslano od člana roberta roberta napisao:

darla, ova ideja sa školjkama je nevjerojatna. tih salveta za koje pitaš sam vidjela u Plodinama i u Konzumu, idem vjerojatno za vikend tamo, pa ako bude, uzmem paket [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />

 

U kojem Konzumu?

Ja sam svako malo po Konzumima pa nikako da naletim na ovu. Ako ćeš ići za vikend, jel možeš uzeti i paket za mene?

 

u Konzumu u Čakovcu. Paket sam i mislila uzeti za tebe [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />

 

Ma super! Thanks!



curke, mogu ja djeliti troškove sa darlom, i ja bi taj motiv ako pričamo o morskom motivu koje si stavljala na pločice!


Objavio: darla
Datum objave: 24 Siječanj 2009 u 12:03
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

curke, mogu ja djeliti troškove sa darlom, i ja bi taj motiv ako pričamo o morskom motivu koje si stavljala na pločice!
 
Da, to je taj motiv! Kad ih dobijem, pošaljem ti koju.Wink


Objavio: SunceRi
Datum objave: 24 Siječanj 2009 u 12:16
Originalno poslano od člana darla darla napisao:

Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

curke, mogu ja djeliti troškove sa darlom, i ja bi taj motiv ako pričamo o morskom motivu koje si stavljala na pločice!

 

Da, to je taj motiv! Kad ih dobijem, pošaljem ti koju.[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />


može, javi mi na pm podatke...


Objavio: darla
Datum objave: 26 Siječanj 2009 u 09:39
Evo još nešto od mene. Tjedan dana godišnjeg sam iskoristila za čistu uživanciju čupkanja salvetica i ljepljenja Tongue.
 
Jaja na koja sam posebno ponosna
 
Daščica kojoj fali malo patine
 
I loš pokušaj pittorica.... prvi sam put radila na platnu i još sam isprobavala neke nove boje koje kao slabo pokrivaju, pa sam mislila da će biti dobre za pittorico, ali ništ od toga


Objavio: hippy
Datum objave: 26 Siječanj 2009 u 09:44
Darala....zaista i možeš biti ponosna na jaja....jako lijep motiv i savršena izvedba   

-------------


Objavio: jassi
Datum objave: 26 Siječanj 2009 u 09:52
jajca su za pet

-------------


Objavio: lollypop
Datum objave: 26 Siječanj 2009 u 12:41
jaja su za 5!


Objavio: leonarda
Datum objave: 26 Siječanj 2009 u 12:43
jajca su ti naj,naj,naj...........................

-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: Gogs
Datum objave: 26 Siječanj 2009 u 13:46
a nisu ni maćuhice za baciti   


Objavio: rose
Datum objave: 26 Siječanj 2009 u 14:31
jaja su za 5,a maćuhice su isto predivne. smile141

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: nera7
Datum objave: 26 Siječanj 2009 u 17:03

Svi radovi su ti vauuuuu!!!!Ali ove školjke su ti mrak.Svaka čast za ideju i izvedbu.smile73

 



Objavio: gortyna
Datum objave: 26 Siječanj 2009 u 17:21
sve je za pet Clap


Objavio: OTOK
Datum objave: 26 Siječanj 2009 u 18:05
I trebaš biti ponosna na ta jaja, prekrasna su kao i sve ostalo


Objavio: miškopiško
Datum objave: 26 Siječanj 2009 u 20:08
draga darla, imaš i na kaj biti ponosna...sve 5+!


Objavio: Ninochka
Datum objave: 27 Siječanj 2009 u 09:40
darla, jajceka su mrak super su ti novi radovi :)


Objavio: roberta
Datum objave: 05 Veljača 2009 u 09:40
darla, draga, nisam zaboravila na one prekrasne salvete s morskim motivom, ali nažalost, nema ih ni u Plodinama, ni u Konzumu, ni u Kauflandu, ni u DM-u :(


Objavio: darla
Datum objave: 05 Veljača 2009 u 17:26
Thanks što misliš na mene Tongue!
I ja sam ih tražila u brdo dućana ali neeema nigdje! Ovaj paket iz Chemaca s 2 kom unutra mi nikako nije dostaDead


Objavio: ivona 777
Datum objave: 05 Veljača 2009 u 17:54
Svi su ti radovi preeeeekrasni!


Objavio: more
Datum objave: 31 Ožujak 2009 u 16:31
svi radovi su prekrasni Smile 
a sa školjkama i pločicama s morskim motivima si mi dala ideje.


Objavio: darla
Datum objave: 03 Lipanj 2009 u 15:13
Jao meni, dva mjeseca me nema i već dođoh na 4.stranicu!Ouch
 
Konačno i ja imam vremena nešto i raditi za svoj gušt. Evo nešto novoga i od mene:
 
-malo ljepljenja po vješalicama....
 
-malo craclea (konačno sam se sprijateljila s ovom tehnikom)
 
-i nešto što sam napravila svojim klincima
 


Objavio: rose
Datum objave: 03 Lipanj 2009 u 15:14
bravo darla ljep come back sa novim radovima

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: Izzy
Datum objave: 03 Lipanj 2009 u 15:15
Vješalice su premedene (baš imam par komada koje bi trebale malo boje), a vidim da je "spetljavanje" s crackom prošlo veoma uspješno! Bravo! smile55

-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: mnataša1
Datum objave: 03 Lipanj 2009 u 16:04
dobro došla nazad...nemoj da te sljedeći puta ovako dugo čekamo...radovi su ti mrak, posebice vješalice...

-------------
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.


Objavio: saara
Datum objave: 03 Lipanj 2009 u 16:36
drago mi je da si se vratila s lijepim radovima. Kad se u mom ormaru budu mogle pomaknut vješalice od tone robe i ja ću ovako napravit


Objavio: goga-osijek
Datum objave: 03 Lipanj 2009 u 16:54
jako lijepe vjesalice...i nema vise tako velike pauze..inace ce bit ...hihihi..ma samo se salim....jos jedna pohvala za vjesalice, narocito prve dvije...

-------------
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery


Objavio: orca
Datum objave: 04 Lipanj 2009 u 07:21
kutija sa motivom maslina mi je zaista posebna...


Objavio: anđelka
Datum objave: 04 Lipanj 2009 u 07:50
 
Dobro došla natrag. Radovi su ti jako lijepi. A sad naprijed na posao punom parom!!!!


-------------
ANĐELKA


Objavio: darla
Datum objave: 04 Lipanj 2009 u 08:20
Hvala cure!
Da, znam, moram se primit posla. Dosta sam zabušavala.


Objavio: lula
Datum objave: 04 Lipanj 2009 u 08:23
Nema zabušavanja...hoćemo još. Vješalice su baš zgodne.


Objavio: KARMEN
Datum objave: 04 Lipanj 2009 u 09:21
Vješalice su mrak, a tek školjkice, pa jaja, zaista ne znam što bih izdvojila a tek oni morski motivi na pločicama ajme ljepote
Darla hoćemo još


Objavio: plavi cvijet
Datum objave: 04 Lipanj 2009 u 09:56
ajme, kako je sve presavresno :)

priznajem ostala sam totalno in love u kuglicu na prvoj strani pri vrhu, svijetlo plava sa andjelekima

ajme... smile79


Objavio: piramida
Datum objave: 04 Lipanj 2009 u 14:06
Vješalice su odlične,tako romantične!



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk