Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Slike cvijeća iz mog vrta...

Web: Cvijet.info
Kategorija: Vrt - Forum o vrtovima
Ime foruma: Moj vrt u slikama
Opis foruma: Pogled u moj, tvoj i Vaš vrt, kroz slike...
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=2895
Datum ispisa: 27 Srpanj 2024 u 04:49
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Slike cvijeća iz mog vrta...
Objavio: pozvana
Tema: Slike cvijeća iz mog vrta...
Datum objave: 04 Ožujak 2009 u 18:20
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Originalno poslano od člana pozvana pozvana napisao:

Da li se tu smiju stavljati i prošlogodišnje biljčice? Confused
 
Naravno da se smiju i one od iza godine ,glavno da su tvoje.


Ma naravno. Neću se stavljati u poziciju da tuđe mećem. Evo probat ću. Hvala. Tongue









-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)



Odgovori:
Objavio: pozvana
Datum objave: 04 Ožujak 2009 u 18:24

 Slikano mobitelom, pa je malo lošija rezolucija. Confused












-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: pozvana
Datum objave: 04 Ožujak 2009 u 18:29













-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: pozvana
Datum objave: 04 Ožujak 2009 u 18:34
Evo još par i neću više gnjaviti... Embarrassed










-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: pozvana
Datum objave: 04 Ožujak 2009 u 18:39
Ako sam pretjerala sa veličinom slika, ispričavam se. Smile




I meni osobno, jedan od naaaaajdražeg cvijeta.








-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: hana
Datum objave: 04 Ožujak 2009 u 19:16
samo ti "gnjavi2 sa slikama, dapače. Krasno ti je cvijeće


Objavio: nuna
Datum objave: 04 Ožujak 2009 u 19:25
Pozvana lijepe su ti slike posebno onaj prvi aranžman na stolu.


Objavio: iris
Datum objave: 04 Ožujak 2009 u 19:50
super su slike i cvijeće Smile kako se zove zadnji cvijet?

-------------


Objavio: pozvana
Datum objave: 04 Ožujak 2009 u 20:29
Hvala vam. Smile

A ovo zadnje - pojma nemam i ne mogu naći u knjigama koje imam, a niti na netu. Evo kako izgleda, samo mi taaaaaaako ga žao jer ga prošlogodišnja tuča uhvatila, budući mi preko ljeta stoji vani. Trebat će puno, puno vremena dok ne izrastu novi, zdravi listovi. Pogledajte. Cry




-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: pozvana
Datum objave: 04 Ožujak 2009 u 20:38
Evo još malo, a onda ću morati čekati da nešto procvate vani.. Sleepy...bila sam lijena uzeti fotić i pratiti, kao imaaaaaaaa vremena, a onda... odjenom ocvate i nema višeeee... LOL




-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: SLAVONKA
Datum objave: 04 Ožujak 2009 u 20:39

Pozvana cvijeće ti je prelijepo a meni najdraži su amaryllis i adamSmile



-------------
čovjek uči dok je živ


Objavio: Tija
Datum objave: 04 Ožujak 2009 u 20:40
Pozvana, drago mi je da si pozvana i uspiješno otvorila vlastitu temu. Fotografije su predivne i cvijeće na njima, a ovu zadnju ljepoticu imam i ja ali još mi nije cvala, a cvijet je neobičan.

-------------


Objavio: pozvana
Datum objave: 04 Ožujak 2009 u 20:44
Originalno poslano od člana SLAVONKA SLAVONKA napisao:

Pozvana cvijeće ti je prelijepo a meni najdraži su amaryllis i adamSmile



Hvala Slavonko. I ja volim amarilise, vidjet ću ove godine kako će se držati. Tongue

Adam mi se nešto napadao jesenos, dosta listova sam morala odrezati, ali jedva čekam ljepše vrijeme i on će na oporavak van. A moram mu i novu posudu veeeeeeeeel'ku kupiti. LOL Veli da je dost bio u onoj, staroj. Confused


-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: pozvana
Datum objave: 04 Ožujak 2009 u 20:45
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Pozvana, drago mi je da si pozvana i uspiješno otvorila vlastitu temu. Fotografije su predivne i cvijeće na njima, a ovu zadnju ljepoticu imam i ja ali još mi nije cvala, a cvijet je neobičan.


Joooooj Tija, ah...sve sam bila zbrljala. Ali Administrator nam je pravi. Sve je napravil umjesto mene. Došla na gotovo. Skidam mu kapu. Wink

Hvala. Embarrassed


-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: Tija
Datum objave: 04 Ožujak 2009 u 20:47
Nema na čemu tu smo da si pomažemo a ne da se kudimo, radujem se svakom novom članu jer će biti opet novi vrt za promatranje.

-------------


Objavio: kontesaa
Datum objave: 04 Ožujak 2009 u 21:04
mislim da ovdje nikoga ne možeš daviti slikama cvijeća Wink adam je stvarno bujan,jel ima neki posebni savjet za njegu? imamo jednog na poslu,ali nikuda on ne miče sa svoja tri lista Confused

-------------
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi


Objavio: jasminaaa
Datum objave: 04 Ožujak 2009 u 21:27
smile227,pozvana,imaš prekrasno cvijeće.Slobodno ti još stavljaj slika.Nama nikada dosta Embarrassed


Objavio: dzomba
Datum objave: 04 Ožujak 2009 u 21:49
Bas lijepo cvijece... ja naravno izdvajam 1 sliku s cuvarkucama i sukulentima ...ali lijepa mi je i Yucca filamentosa (bijeli,visoki cvijet)..i ja sam ga htjela naruciti iz Bakkerovog kataloga pa sam odustala..to cu sledece godine ..mozes li mi napisati tvoje iskustvo s njim?! Hvala ti najljepsa!! ...

-------------
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..


Objavio: SilveK
Datum objave: 04 Ožujak 2009 u 22:05
Imaš prekrasno cvijeće, a slika nevena je fenomenalna smile141
Onaj bijeli cvijet je jedna vrsta haemanthusa, pogledaj na wikipediji. Gdje si ga nabavila, tragam za njim?


Objavio: Štefica
Datum objave: 04 Ožujak 2009 u 22:46
Cviječe ti je i samo nas i dalje "gnjavi" slikama jer smo zbog toga tu i svi uživamo u tome.
Onu biljku sa bijelim cvijetom imam i ja več nekoliko godina i još mi nikad nije cvala.
Ti svoju prek ljeta držiš vani?


Objavio: alisa
Datum objave: 04 Ožujak 2009 u 23:35
I cvijece i slike cvijeca su extrasmile57


Objavio: dada28
Datum objave: 05 Ožujak 2009 u 00:05
Predivne biljke! Samo ti nas zatrpavaj ovakvim prizorima, to nam je hrana za dušu...za želudac bi ipak bili bolji ćevapi.

-------------
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..


Objavio: Mamaa
Datum objave: 05 Ožujak 2009 u 00:24
Prekrasno cvijeće Smile ja bi još slikicasmile184

-------------
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?


Objavio: fuksija
Datum objave: 05 Ožujak 2009 u 07:31
Pozvana, cvijece ti je prekrasno, zaista.

-------------
pozdrav iz Norveske


Objavio: pozvana
Datum objave: 06 Ožujak 2009 u 11:16
Originalno poslano od člana SilveK SilveK napisao:

Imaš prekrasno cvijeće, a slika nevena je fenomenalna smile141
Onaj bijeli cvijet je jedna vrsta haemanthusa, pogledaj na wikipediji. Gdje si ga nabavila, tragam za njim?


Hvala SilveK na informaciji, pronađoh dosta toga, iako malo teže s prijevodom na naše. Evo što nađoh, i za sve ostale koje zanima. Inače, ja ga dobila od svekrve. I ne cvate mi svake godine, vani ga držim preko ljeta (netko je pitao).


http://translate.google.com/translate?hl=hr&sl=en&u=en.wikipedia.org/wiki/Haemanthus&ei=FPawSdnfEIOZ_gbT4rC1BA&sa=X&oi=translate&resnum=1&ct=result&prev=/search%3Fq%3Dhaemanthus%26hl%3Dhr%26sa%3DG -
I link!


-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: pozvana
Datum objave: 06 Ožujak 2009 u 11:17
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Predivne biljke! Samo ti nas zatrpavaj ovakvim prizorima, to nam je hrana za dušu...za želudac bi ipak bili bolji ćevapi.


hahha, a čuj nje. Ona ne bi na prazan želudac LOLLOLLOLLOL


-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: pozvana
Datum objave: 06 Ožujak 2009 u 11:18
Hvala svima. Potrudit ću se ovoga ljeta poslikati redom cvijeće a ne zabušavati po tom pitanju, kao do sada.

Pusa. Idem delat nekaj. TongueTongueWink


-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: mali gogo
Datum objave: 06 Ožujak 2009 u 12:23
Samo ti nas "davi" slikama. Imaš prekrasne biljke.
Hoćemo još, hoćemo još....Clap


-------------
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.


Objavio: kaća43
Datum objave: 06 Ožujak 2009 u 12:32
prekrasne biljke imas,ona prva slika,kombinacija sukulenata,me odusevilasmile57


Objavio: pozvana
Datum objave: 06 Ožujak 2009 u 17:07
Teško žabu u vodu natjerati WinkWink






A na ovoj  su mi, naravno, najdraže ove male ručice što drže teglicu. smile170   










-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: pozvana
Datum objave: 06 Ožujak 2009 u 17:15
Vidim da i ostali stavljaju i sobno bilje...pa...Smile  

   
 

   



A ovo mi nekako slabo raste, zaaaaštoooo? Cry  Stoji na prozoru, nije direktno sunce ali...









-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: pozvana
Datum objave: 06 Ožujak 2009 u 17:17
Molim pomoć oko uzgoja orhideja, ako netko zna...naime kad je ocvala, ja odrezala onu dugačku stapku, kasnije čula da nisam smjela. Dobro se drži ali već mjesecima niti lista nije potjerala novog niti bilo kakve naznake da će cvasti..Kaaaaaj da delam s njom? 






-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: pozvana
Datum objave: 06 Ožujak 2009 u 17:21

Isto molim i upute ukoliko netko zna oko ove biljčice. Predivna mi je, dobila ju prošli tjedan ali nemam iskustva, ficus microcarpa... koliko sam čitala na netu, ljudi kažu da su dosta teške za održavanje, odnosno da brzo ostanu bez lišća.


-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: pozvana
Datum objave: 06 Ožujak 2009 u 17:24



Ovoj brezi moj muž prijeti da će ju odrezati. E neće! Makar ne razgovarati cijelo proljeće. smile193


-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: minimode
Datum objave: 06 Ožujak 2009 u 17:36
lijepo i lijepo i lijepo, a posebno mi se sviđa slika sa kućicom za ptičice, za problem s orhidejom obrati se kraljici orhideja Lana2, imaš baš temu o orhidejama...Smile

-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: pozvana
Datum objave: 06 Ožujak 2009 u 17:38
Originalno poslano od člana minimode minimode napisao:

lijepo i lijepo i lijepo, a posebno mi se sviđa slika sa kućicom za ptičice, za problem s orhidejom obrati se kraljici orhideja Lana2, imaš baš temu o orhidejama...Smile


Idem na brzinu do tamo odcupkati. Faaaaaaala WinkTongue


-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: hana
Datum objave: 06 Ožujak 2009 u 18:04
orhideji ti ništa ne manjka, samo tak nastavi.Ona raste redom korijen,list,cvijet - jedno iza drugog tak da joj daj vremena,pogotvo jer si joj odrezala stapku


Objavio: pozvana
Datum objave: 06 Ožujak 2009 u 18:41
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

orhideji ti ništa ne manjka, samo tak nastavi.Ona raste redom korijen,list,cvijet - jedno iza drugog tak da joj daj vremena,pogotvo jer si joj odrezala stapku


Uf, dobro...Da li to znači da nisam previše pogriješila što sam joj odrezala stapku? Hoće li ikad više cvasti?


-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: rose
Datum objave: 06 Ožujak 2009 u 18:44
predivno cvjeće

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: niho
Datum objave: 06 Ožujak 2009 u 19:53
Ostala sam bez komentara nemam riječismile79


Objavio: andrea01
Datum objave: 06 Ožujak 2009 u 21:50
Predivno, kako cvijeće tako i ručice koje drže teglicu jaglaca! Big%20smile




Objavio: dzomba
Datum objave: 06 Ožujak 2009 u 22:19
Originalno poslano od člana pozvana pozvana napisao:

Isto molim i upute ukoliko netko zna oko ove biljčice. Predivna mi je, dobila ju prošli tjedan ali nemam iskustva, ficus microcarpa... koliko sam čitala na netu, ljudi kažu da su dosta teške za održavanje, odnosno da brzo ostanu bez lišća. />


Pozvana i kod mene je tako pisalo na vazni kad sam je kupila ali poslije sam pronasla da je rijec o Ficusu Ginseng koji pripada familiji"microcarpa"... nije teska za odrzavanje..I ja je imam tek nekoliko sedmica ali sam dobila dosta savjeta od Jasminaaa i Alisa koje je imaju vec duze vremena...Treba joj niza vazna(terakota)...kad je budes zaljevala,neka to bude kisnica i cesce je spricaj(ali samo po listu!!!)..vidjet ces bit' ce ona lijepa...ako budes izgubila koju lisku neka te ne brine,treba joj malo vremena da se navikne.. ..pogledat cu opet sta su mi jos napisale pa ako nesto budem izostavila,dodat cu !!

-------------
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..


Objavio: pozvana
Datum objave: 07 Ožujak 2009 u 07:50
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Predivno, kako cvijeće tako i ručice koje drže teglicu jaglaca! Big%20smile




Tongue
Tongue

-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: pozvana
Datum objave: 07 Ožujak 2009 u 07:51
Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Originalno poslano od člana pozvana pozvana napisao:

Isto molim i upute ukoliko netko zna oko ove biljčice. Predivna mi je, dobila ju prošli tjedan ali nemam iskustva, ficus microcarpa... koliko sam čitala na netu, ljudi kažu da su dosta teške za održavanje, odnosno da brzo ostanu bez lišća. />


Pozvana i kod mene je tako pisalo na vazni kad sam je kupila ali poslije sam pronasla da je rijec o Ficusu Ginseng koji pripada familiji"microcarpa"... nije teska za odrzavanje..I ja je imam tek nekoliko sedmica ali sam dobila dosta savjeta od Jasminaaa i Alisa koje je imaju vec duze vremena...Treba joj niza vazna(terakota)...kad je budes zaljevala,neka to bude kisnica i cesce je spricaj(ali samo po listu!!!)..vidjet ces bit' ce ona lijepa...ako budes izgubila koju lisku neka te ne brine,treba joj malo vremena da se navikne.. ..pogledat cu opet sta su mi jos napisale pa ako nesto budem izostavila,dodat cu !!


Baš ti hvala. U plitkoj posudi je, ali plastičnoj. Znači moram kupiti drugu. Wink


-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: pozvana
Datum objave: 02 Travanj 2009 u 20:22
Malo tratinčica iz trave... 







-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: pozvana
Datum objave: 02 Travanj 2009 u 20:58
Malo packavih tratinčica od zločeste kiše 

                     





-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: pozvana
Datum objave: 02 Travanj 2009 u 21:01


Obožavam žutu boju u vrtu... Tako osvježi sve. smile92


















-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: pozvana
Datum objave: 02 Travanj 2009 u 21:04


Malo plavih ljubičica, isto u travi. Bijele još nisu ni lišće sve potjerale. Nešto se ulijenile proljetos. Embarrassed


-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: pozvana
Datum objave: 02 Travanj 2009 u 21:24
Forzicija. Na pola otvorena. 

-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: rose
Datum objave: 02 Travanj 2009 u 21:26
predivno,imam i ja ljubičice

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: pozvana
Datum objave: 02 Travanj 2009 u 21:26
Nadam se da mi dašak ovog Mediteranskog ugođaja bude potrajao. Embarrassed



A i "bobice" taaaaak lijepo mirišu! Tongue









-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: pozvana
Datum objave: 02 Travanj 2009 u 21:27
I naravno, bez mog malog "pomagaća" Confused..ništa ne može. Tongue Pod punom radnom spremom. Wink




-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: pozvana
Datum objave: 02 Travanj 2009 u 21:29
Originalno poslano od člana rose rose napisao:

predivno,imam i ja ljubičice


Bijele su predivne kad procvatu. Toliko su se razmnožile po cijelom dvorištu da je to nevjerojatno. Jedva čekam da "oliste" i procvjetaju.  Clap

Hvala Rose. Smile


-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: zvrk
Datum objave: 02 Travanj 2009 u 22:36
Ja nisam bas imala srecu sa Forsythia, tvoja bas izgled jako lijepi primjerak.


Objavio: frida
Datum objave: 03 Travanj 2009 u 02:25
 Pozdrav i od mene...dobrodošla i samo nas nastavi darivati slikama tvog prekrasnog cvijeća...

-------------


Objavio: baka
Datum objave: 03 Travanj 2009 u 06:19

Pozvana cvijeće i biljke su ti krasne.

Zanima me od kad je onaj cvijet amarilisa?

Naime temu o njima sam dobro proučila i ostala bedasta kao i prije toga.Confused

 Jer, nekima cvatu u zimi ...A moji su baš takvi isti kao tvoj. I cvatu mi u kasno proljeće. Sad su tek počeli klijati....
 
A tek forzicija! Moje su još male i nekako sporo rastu...


-------------
Nikad neću biti stara Riječanka.<br /><br />Stari su oni koji su barem 10 godina stariji od mene i to po cijelom svijetu!


Objavio: Triša
Datum objave: 03 Travanj 2009 u 20:57
Baš si sretnica, žuto je kao da sije sunce, valjda zato i voliš tu boju.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: niho
Datum objave: 03 Travanj 2009 u 23:46
Ma krasno je sve samo tako nastavi ,a sad će biti cvijeća svakakvog pa se nadam da će mo svašta i vidjeti i kod tebe ,jer ovo do sad je krasno


Objavio: gioiaa
Datum objave: 04 Travanj 2009 u 21:42
mmm,mogu zamisliti kako mirise :)))
cvece ti je predivno,svaka cast!a sto se tice jaglaca onaj narandzasti mi je prekrasan!


Objavio: pozvana
Datum objave: 05 Travanj 2009 u 07:43
Hvala svima. Smile

@baka - pitaš za amarilise. Kod mojih nema pravila i moram priznati da ne znam baš s njima. IZgleda da čim manje pažnje im obraćam, to su mi darežljiviji. Lukovice sam dobila i prvu godinu nisu cvale. Sada je izašao jedan pup, visok je oko 30 cm i čekam da procvate. Znači, ni moji nisu "zimski". Wink
Inače je cijena jednog amarilisa, odnosno lukovice, 32 kn tu kod nas i bilo mii puno dati, jer sam imala drugih troškova. Tongue
Moj postupak s njima: ujesen unesem u podrum sa onako već poluobješenim lišćem, zalijem preko zime 4-5 puta i sami potjeraju. U travnju iznesem van i budu opet tamo do jeseni. Eto.


-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: pozvana
Datum objave: 05 Travanj 2009 u 07:46
Evo, kala se isto u podrumu rascvala pa ju jučer iznesla van. Nisam znala kud bih s njom budući joj lišće jako krhko i svaki vjetar potrga listove. Cry












-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: pozvana
Datum objave: 05 Travanj 2009 u 07:47
A ovo prekjučer kupila u Pevecu. Teglu i ove male trajnice, jučer zasađeno. Tongue








-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: baka
Datum objave: 05 Travanj 2009 u 07:48
Kala je lijepa  jako. Možda baš da ostane tu gdje je?
 
A ova tegla i sve u njoj Thumbs%20Up
Mene odmah "zasvrbi". Samo što do Peveca mogu jedino sa MM a njemu "rogovi narastu" kad spomenem tegle, vaze i sl.!LOL Misli da imamo dosta i ovako. A stala bi još jedna ovakva kao tvoja super!


-------------
Nikad neću biti stara Riječanka.<br /><br />Stari su oni koji su barem 10 godina stariji od mene i to po cijelom svijetu!


Objavio: pozvana
Datum objave: 05 Travanj 2009 u 07:50
Kalanhoa, koja je jaaaaaaaako napupana i meni je predivna. Uostalom, vuće na žuto. WinkTongue








...eto, za sada to od mene.

Ugodan vam nedjeljni dan.Smile








-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: baka
Datum objave: 05 Travanj 2009 u 07:52

Ma dok ja otipkam ti si već projurila.

Ova žuta kalanhoa je Smile!



-------------
Nikad neću biti stara Riječanka.<br /><br />Stari su oni koji su barem 10 godina stariji od mene i to po cijelom svijetu!


Objavio: pozvana
Datum objave: 05 Travanj 2009 u 07:53
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Ma dok ja otipkam ti si već projurila.

Ova žuta kalanhoa je Smile!



Je l' da?! I meni. Kao da je nacrtana. Baš si je dala truda. Wink


-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: shasha
Datum objave: 05 Travanj 2009 u 08:21
Ja sam sve ovo propustila!!!!!!!smile42Eto kaj mi se desi kad sam po cijele dane vani  pa ne stignem,ono malo vremena što tu uletim,sve pregledati.
I sobno cvijeće i ono vani ti je prekrasnosmile64
Šta se onog ficusa tiče,stavi ga,sad,preko ljeta van.Moji preko zime dosta lišća izgube no u proljeće ih "izbacim"van i jako brzo se oporave.Sad su još u hladu no kad se priviknu mogu biti i na djelomično sunčanom mjestu(da im ili u jutro ili ,još bolje,poslijepodne dođe malo sunca)
Još jednom,moj dubokismile211


Objavio: Triša
Datum objave: 05 Travanj 2009 u 08:42
Kala, predivna, ja isto kao i baka glasam da ostane tamo gdje je na onim predivnim stepenicama. Čuvarkuće i ostalo u onoj plitkoj tegli - nem riječi - pun pogodak, a kalanhoa dupla, žuta, rascvjetanasmile227

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: pozvana
Datum objave: 05 Travanj 2009 u 09:07
Hvala curke. No, nemojte pretjerivati, bude mi se cvijeće uobrazilo.LOLLOL


@shasha, i ja počela s ficusom pomalo van na privikavanje. Isto sam mišljenja da će se vani dobro oporaviti. Još je lijep, mada mu dosta listova fali, ali ima i mladih na vrhovima. Djelomična krivnja što fale listovi je i loptanje po kući.smile218Tongue


@Triša....i meni je kalanhoa prekrasna. Smile


-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: SilveK
Datum objave: 05 Travanj 2009 u 22:30
Tegla s malim biljčicama super izgleda! Clap


Objavio: bergenia
Datum objave: 05 Travanj 2009 u 23:46
Kod tebe kala u punom cvatu?! Jako lijepa! smile71
A tegla i cvijeće iz Peveca - 5+!


Objavio: MARKEZIT
Datum objave: 06 Travanj 2009 u 00:08
Kala me je oduševilasmile211


Objavio: proljeće
Datum objave: 06 Travanj 2009 u 10:27
Pozvana cvijeće ti je stvarno lijepo, ali meni se najviše svidio tvoj "pomagač", jer i ja imam jednog takvog (nikuda ne ide bez tački, lopata, grablji...), kojem sam prenijela ljubav prema cvijeću...


Objavio: OTOK
Datum objave: 06 Travanj 2009 u 11:37
Prelijepo je u tvom vrtu, raznoliko, šareno


Objavio: pozvana
Datum objave: 12 Travanj 2009 u 12:09
Hvala svima.

Svima sretan Uskrs, tko ga slavi danas!


-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: pozvana
Datum objave: 12 Travanj 2009 u 12:10
Muscari ili presličica. Dobro...znam da nisam okolo drač počupala, no... Wink




-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: pozvana
Datum objave: 12 Travanj 2009 u 12:11
Japanska dunja...nešto mi jučer osvjetljenje štekalo Smile







-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: pozvana
Datum objave: 12 Travanj 2009 u 12:12
Ne znam kako se ovaj grm zove, ali je pikavo! Tongue



A i pčelice ga vole.




-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: pozvana
Datum objave: 12 Travanj 2009 u 12:14
Višnja. 


Jabuka.


Kruška.







-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: pozvana
Datum objave: 12 Travanj 2009 u 12:15
A i ovdje sam malo sadržaj promijenila 

-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: pozvana
Datum objave: 12 Travanj 2009 u 12:17
Radne cokule. TongueSmile 

Trenutno baš pašu uz ulazna vrata.


-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: rose
Datum objave: 12 Travanj 2009 u 15:06
prekrasno smile71

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: maslacak7
Datum objave: 12 Travanj 2009 u 15:09
cvijece ti je super...  ono pikavo grmlje je ako mi se cini bozikovina...a kala ti je super,,,moje su vani cijelu godinu i sta se malo posusi odrezem i ko nove su...dobro ovisi i kakva je klima kod tebe...al cvijece ti je super


Objavio: smrcko
Datum objave: 12 Travanj 2009 u 15:14
Originalno poslano od člana pozvana pozvana napisao:

Tongue




Kala je prekrasna . Ova gore posuda i sve u njoj jako lijepo, i super kombinacija bilja. Clap


-------------
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.


Objavio: smrcko
Datum objave: 12 Travanj 2009 u 15:18
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Kala je lijepa  jako. Možda baš da ostane tu gdje je?
 
A ova tegla i sve u njoj Thumbs%20Up
Mene odmah "zasvrbi". Samo što do Peveca mogu jedino sa MM a njemu "rogovi narastu" kad spomenem tegle, vaze i sl.!LOL Misli da imamo dosta i ovako. A stala bi još jedna ovakva kao tvoja super!


I meni je isto palo napamet kupovina. MM takođe kada počne pričati kako je puna kuća nepotrebnih stvari navede prvo posude za cvijeće, alat, pribor za zaljevanje. A ja njemu ove silne kablove ( tehničke stavari), koji vise na sve strane kao crijeva.LOL


-------------
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.


Objavio: pozvana
Datum objave: 12 Travanj 2009 u 23:04
Cure moje, to se tak ne radi. Idete u kupovinu same ili eventualno s djecom. Inače, ništ od kupovine bez gunđanja. LOL Dovedite ih pred gotov čin. SmileTongueWink

-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: shasha
Datum objave: 13 Travanj 2009 u 09:18
Pozvana,onaj grmić što pčele vole je mahonija a zeko na vratima je presladak.I cokule isto,meni bi isto trebale no uvijek ih zaboravim kupitismile42


Objavio: hoya
Datum objave: 13 Travanj 2009 u 09:38

pozvana, ove kombinacije u vazama su ti baš simpa ... I sve ostalo, ali one su mi posebne.



-------------
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT


Objavio: rose
Datum objave: 13 Travanj 2009 u 11:12
kala je fantastična smile72 kako mi je samo promakla 

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: pozvana
Datum objave: 13 Travanj 2009 u 14:02
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Pozvana,onaj grmić što pčele vole je mahonija a zeko na vratima je presladak.I cokule isto,meni bi isto trebale no uvijek ih zaboravim kupitismile42


Hvala Hoya i Rose. Wink

Snasho, ove cokule moj sin dobio lani za rođendan. Naravno, kaj bi on to nosil. A meni sada dobro došle. TongueTongueTongueTongue Jest da su mi povelike, no barem sam stabilnija hahhahaaaa smile148


-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: kat.rea
Datum objave: 13 Travanj 2009 u 18:31
Pozvana,imaš krasno cvijeće, ali kala....... ma baš je super. A i onaj aranžman iz Peveca je simpa. Daj nas još "davi" sa cvijećem Big%20smile.


Objavio: minimode
Datum objave: 13 Travanj 2009 u 20:16
predivno pozvana, a posebno ove kombinacije trajnica u teglama od terakote smile71

-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: Lantana
Datum objave: 13 Travanj 2009 u 21:46
Ove kombinacije u teglama su savršene, a i sve ostalo je prekrasno.

-------------
život je more


Objavio: pozvana
Datum objave: 20 Travanj 2009 u 17:11
Ova bjelina u vrtu me sada oduševljava. Šteta što ne traje duže. 


A tek ljubičice...


-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: pozvana
Datum objave: 20 Travanj 2009 u 17:13
Ova magnolija već godinama ne miće s mjesta. Mislim...ne da se seli, nego ne raste. LOLLOLLOLLOL No, neda se mala. A možda je to neka patuljasta vrsta, a??? Big%20smileBig%20smileLOLLOLLOL 




-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: pozvana
Datum objave: 20 Travanj 2009 u 17:15
tulipan, jorgovan...to su cvijeta dvaaaaaa..... LOL Dobro, jorgovan nisam stikla kliknuti. EmbarrassedConfused


A ovi jedva čekam da se rascvatu, novi su pa se ne sjećam boje..




-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)


Objavio: rose
Datum objave: 20 Travanj 2009 u 17:23
prekrasno

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: smrcko
Datum objave: 20 Travanj 2009 u 20:03
Originalno poslano od člana pozvana pozvana napisao:

Cure moje, to se tak ne radi. Idete u kupovinu same ili eventualno s djecom. Inače, ništ od kupovine bez gunđanja. LOL Dovedite ih pred gotov čin. SmileTongueWink


I jesam , kupila sam veeeliku hortenziju. Bilo je smile51smile39, a onda sam ja njega smile232i da neću ništa kuhati LOLLOL

Tulipan je prekrasanClap

LOL

-------------
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.


Objavio: rose
Datum objave: 20 Travanj 2009 u 20:11
samo ja kad idem u kopivnu za mene vrijedi: gledaj,gledaj al ne diraj! dobro gdje ti mislis sa svim tim cvječem? nigdje mama samo gledamLOL

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: pozvana
Datum objave: 20 Travanj 2009 u 22:29
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Originalno poslano od člana pozvana pozvana napisao:

Cure moje, to se tak ne radi. Idete u kupovinu same ili eventualno s djecom. Inače, ništ od kupovine bez gunđanja. LOL Dovedite ih pred gotov čin. SmileTongueWink


I jesam , kupila sam veeeliku hortenziju. Bilo je smile51smile39, a onda sam ja njega smile232i da neću ništa kuhati LOLLOL

Tulipan je prekrasanClap

LOL



Tako je! Nema milosti kad su biljčice u pitanju.


-------------
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk