Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Slavica - moji radovi

Web: Cvijet.info
Kategorija: Hobistika - Forum za hobi
Ime foruma: Decoupage galerija radova
Opis foruma: Slike decoupage tehnike od članova foruma
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4261
Datum ispisa: 02 Kolovoz 2024 u 15:28
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Slavica - moji radovi
Objavio: Slavica 08
Tema: Slavica - moji radovi
Datum objave: 05 Siječanj 2010 u 21:39
Konačno sam smogla snage staviti svoje radove. Desetak mjeseci radim, pratim Vaše stranice , i divim vam se. Radovi su vam predivni i svaki kut kad ih gledam divim im se, predivni su !
MaredelMare i ja smo iz iste udruge samo šta ja radim u kaštelima a živim u Splitu. Nadam se da nećete biti prestrogi jer u splitu nemamo tečajeve i sve što znam naučila sam od vas.
ovo je mali dio mojih radova, ima ih još puno al da vas ne zamaram evo nečega za početak .


































Odgovori:
Objavio: anastazija
Datum objave: 05 Siječanj 2010 u 22:17
ne mogu vjerovati da sam prvazavirila u novu galeriju... dobro možda nisam prva zavirila ali evo slučajno imam čast prva poželjeti dobrodošlicu našoj novopridruženoj članici
 
e pa draga Slavica dobro nam došlasmile73 
nema razloga za strah što se radova tiče. jako lijepe radove imaš što nije ni čudo kad si učila na najboljem mogućem mjestu. nema te radionice gdje bi te naučili sve ono što možeš naučiti ovdje.
drago mi je da si nam se pridružila i želim ti ugodno druženje sa nama...


Objavio: Sasha
Datum objave: 05 Siječanj 2010 u 22:45
Slavice dobrodošla!! Pohvale na lijepim radovima i samo hrabro naprijed!


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 05 Siječanj 2010 u 23:25
Hvala na podršci.Na vašim sam stranicama svakodnevno pa ako moji radovi
zavređuju pohvale to samo znači da sam imala dobre učitelje!


Objavio: renn
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 10:56
Dobrodošla! Slavice, baš si me oduševila. Tvoji radovi su mi  radovi profesionalca, te mi je nepojmljivo da nisi i prije objavila ove lipote. Po meni možeš slobodno stati uz bok najboljih na ovom forumu. smile120

-------------
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />


Objavio: prila
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 11:13
dobrodošla slavice smile73.radovi su ti fantastični!posebno mi se sviđaju kutijice.smile94da li si radila i one figurice?jako su lijepe.od čega su napravljene?jako mi se sviđa kako si iskombinirala različite salvete,kao na primjer prozori kroz koje se vidi more i brod.odlično!!!


Objavio: OTOK
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 11:28
I ja ti želim dobrodošlicu. Obradovala si me lijepim radovima, posebno mi se sviđaju figurice


Objavio: marinnera
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 11:43
dobro došla, bravo, bravo bravo za ove prozore to mi je savršeno!!!!!


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 11:50
Hvala svima na dobrodošlici. Za lutke me je inspirirala po svemu nedostižna  Monna a rađene su od glinamola ili fimo mase glave dok je tijelo lutke(nećete vjerovati )dva silikonom spojena plastična jaja-manje jaje za gornji dio tijela a veće za donji dio.Ruke su ona "čupava žica"boje kože,košarice cvijetići i ostali detalji od fima.Krpica se u kući uvjek nađe i to je to.
Vi ste sve predivne i gledajući vaše radove dale ste mi inspiraciju.Inače sam
zdravstveni radnik i po godinama (ali ne i srcu) spadam u kategoriju baka.


Objavio: maslacak7
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 12:36
dobro dosla...radovi su ti fantasticni i tebi uopce nije potrebna radionica jer si prirodno talentirana...svaka ti cast...jedva cekam vidjet jos sta...


Objavio: kami
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 12:37
Dobrodošla, već sam se MaredelMare raspisala pa se onda to obje tiče ;)
Apsolutno predivni radovi, ostala sam zatečena, kao da sam se teleportirala u neko drugo vrijeme i mjesto...smile89
pogotovo ove figurice dama koje su mi kao Dalmatinke iz nekog prošlog stoljeća...
Predivno stapanje motiva, kombiniranje s čipkom, žaluzinama, 3D ogradama od ružica, nijansiranje rubova tacni, kutija, tanjura...zašto uopće nabrajam...
Odlično sređen onaj motiv na stolcu da ne djeluje "već viđeno"...

Ona dekoracija na vratima me oduševila skroz, jeL to kombinacija salvete i slikanja ili što li je to?



Objavio: ElzaBuba
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 14:56

Slavice, pozdravlja te još jedna baka i po godinama i u stvarnosti, ali u srcu smo sve mi ovdje mlade.

                                                                                                                                  Dobro nam došla, radovi su ti sve samo ne početnički, svaka ti čast.


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 19:58
Ovo su uglavnom stariji radovi osim ovih božićnih, kami, ono na vratima je kombinacija printa , salveta, i malo mog igranja bojama , pa eto pogledajte i ove radove, ja se radujem vašim komentarima i diskusijama na temu radova i korisnim kritikama i opčenito stvarima za koje vi smatrate da bi se mogle možda izmijeniti na bolje u svrhu napredovanja svih nas na ovom forumu, hvala vam svima! Smile






















Objavio: valliSa
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 20:31
dobro došla Slavice Smile radovi su ti prekrasni i baš mi je drago da si se odlučila konačno nam ih pokazati, pozdrav od još jedne bake i imenjakinjeWink


Objavio: Gogs
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 20:42
dobro nam došla, radovi su ti prekokrasni.Sirena me oduševila. Ako može pokaži i onaj tanjur iza figurica(sa Isusom)


Objavio: maredelmare
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 21:51
A bio je i red da se priključiš, e!!!smile73
Ja sam vidila većinu, a ova vrata..ako je ovo ono staklo šta si mi govorila...ispalo ti je samo tako!!! Super!!!


Objavio: anđelka
Datum objave: 06 Siječanj 2010 u 21:55

Slavica, dobro došla smile75! Zašto si tako dugo čekala sa svojim radovima? I čemu strah? Radovi su prekrasni! Oćemo još!!!!!



-------------
ANĐELKA


Objavio: mumica
Datum objave: 07 Siječanj 2010 u 17:43
radovi su predivni, jako me oduševljavaju drvene dašćice, i mi oldtajmeri imamo dara za rad zar ne?????????????


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 07 Siječanj 2010 u 21:28























Objavio: Slavica 08
Datum objave: 07 Siječanj 2010 u 22:06
Evo još nekoliko radova.Gogs,među njima je i slika koju si htjela vidjeti. Malo me muči povećavanje-smanjivanje slika ali vremenom bit će bolje!


Objavio: kaća43
Datum objave: 07 Siječanj 2010 u 22:49
slavica veliki pozdrav i dobro nam doslasmile73..reci cu samo jedno,ja sam ODUSEVLJENAAAAAAAAAAAAsmile141smile211
slavica na photobucketu namjestis velicinu na 640×480,i ne trebas mijenjat,tj. povecavat ili smanjivat,svaka slika ce ti se usnimit u toj velicini,a upravo ta se preporuca na forumu..




Objavio: Slavica 08
Datum objave: 07 Siječanj 2010 u 23:34
Hvala Kaća.Ti si mi učitelj.sate sam provela na Tvojim stranicama.Večeras me je nešto zezalo oko slika ali bit će bolje,nadam se. Puno mi znači Tvoja podrška! Hvala ti!


Objavio: more
Datum objave: 08 Siječanj 2010 u 00:34
dobro nam došla slavice! smile73
ne znam zašto bi bili kritični prema tebi. radovi su ti superrrrrrrrrr!!! i ja sam učila iz ovog foruma, ali i s drugih stranica, kupila najosnovnije stvari i tako započela. ma najbolja radionica je ovaj forum! Wink

-------------
http://lindolinast.blogspot.com/ - Moj Blog


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 08 Siječanj 2010 u 00:56
Hvala  More! Imaš pravo,ovaj forum je najbolja radionica a imamo i najbolje učitalje! I Tvoje radoove sam dobro ispregledala,divni su a od svega najviše su me oduševili onaj minijaturni stolić s klupicama. Preslatko!


Objavio: file
Datum objave: 08 Siječanj 2010 u 08:09
smile99dobro nam došla
 radovi su ti odlični a ja osobno bih izdvojila onaj etui,samo tako naprijed Clap
 


Objavio: anđelka
Datum objave: 08 Siječanj 2010 u 08:49
Prekrasno, ali ovaj prozorčić me oduševio!

-------------
ANĐELKA


Objavio: piramidal
Datum objave: 08 Siječanj 2010 u 09:15
Tako puno radova,a svi tako lijepi...ne mogu niš posebno izdvojiti,jedva čekam nove radove.


Objavio: mare-nostrum
Datum objave: 08 Siječanj 2010 u 09:20
e pa dobro nam došla.....vidim da nisi početnik i da već imaš puno ljiepih radova......veselim se tvojim novim radovimasmile71
mene zanimaju one figurice..........sama si ih radila?


-------------
http://mare-ri.blogspot.com/ - mare-blog


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 08 Siječanj 2010 u 22:55
hvala mare-nostrum.. tamo negdje ispod mojih lutkica sam stavila objašnje nje rada...inspiriralo me je to što sam u nekom časopisu vidjela primjer što se sve i kakve sve figurice se mogu napraviti od plastičnih jaja..to je bilo oko uskrsa pa sam prvo radila pile, zeku i onda mi je palo na pamet da pokušam napraviti lutku pa sam silikonom ljepila veliko jaje za donji dio tijela,malo za gornji dio,glave sam sama radila od glinamola tako da baš i nije svaka za natjecanje za mis ali su orginal moj rad.sitne detaljiće kao cvjetiće radila sam od fimo mase a šeširiće od vune, konca koje sam ljepila na podlogu od kartona,haljinice su ostatci kojekakvih krpica. planiram ih pojedinačno prikazati da se bolje vide.puno mojih radova je promjenilo vlasnika a da ih nisam slikala ali moje lutke su moja ljubav i njih čuvam eventualno napravim koju za prijatelje


Objavio: lula
Datum objave: 08 Siječanj 2010 u 23:07
A Slavice draga neznam zašto se nisi prije odlučila staviti ovako prekrasne radove koji ti mogu biti samo na čast. predivno radiš, prekrasno kombiniraš....nemam drugih riječi nego samo pohvale. Dobro nam došla.smile73


Objavio: Primavera
Datum objave: 08 Siječanj 2010 u 23:27
...dobro nam došla draga Slavice ....nekoliko puta sam pregledala sve radove koje si nam pokazala i mogu samo jedno reći: jednostavno sam oooooooooduševljenaaaa.... prekrasni su svi od reda, teško mi je izdvojiti bilo što, ali moram spomenuti izvanredne lutkice, posebno zbog domišljatosti kojom si na tako kreativan način napravila prave male umjetničke minijature ....decoupage radovi su jednako tako fantastični, a posebno mi se dopadaju oni s religioznim motivima jer ih kombiniraš na pravi način, umjetnički čisto i s velikom dozom poštovanja http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxdm414YYHR">Love%20You http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxdm414YYHR">Love%20You   
....stvarno sam vesela što si odlučila priključiti se ovom krasnom društvu, a godine... one su samo statistički podatak... ja još (nažalost) nisam baka, ali sam svakako u medju seniorima  ali me druženje s ovim divnim curama vraća u najljepše dane mladosti 
 


-------------
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com - http://www.primaveraidea.com


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 08 Siječanj 2010 u 23:27
Puno hvala Lula , a eto nikad nije kasno. Od svih Vas sam učila i učim i dalje i nadam se da ćemo se još dugo družiti!


Objavio: Linaaa
Datum objave: 08 Siječanj 2010 u 23:32
DOBRO DOŠLA,

fantastični radovi, kaj vi po cjele dane radite tak kreativno koliko dobrih radova imate,

ja vjerujem da vecina nas nije isla na radionice, ja sve sto sam naucila je s neta sa stranica chemaca i sličnih i tek nedavno nasla ovaj super forum sa super savjetima i super radovima i super članovima



Objavio: lluvia
Datum objave: 09 Siječanj 2010 u 08:15
Dobrodosla Slavice i ostala jos dugo na ovom forumu Smile... tvoji radovi podizu ionako visoku razimu kvalitite i ljepote... zaista sam se odusevila tvojim radovima i zapravo ne bih mogla nista posebno izdvojiti... sve je prekrasno Clap

-------------
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 09 Siječanj 2010 u 13:54
Hvala lluvia, hala primavera ...divila sam se od mojih početaka posjeta ovom forumu primaverinim djelima pa mi je posebno drago da čujem tako poozitivne "kritike"


Objavio: Izzy
Datum objave: 09 Siječanj 2010 u 17:48
Slavice, dobro nam došla! smile73 Ne mogu vjerovati 2 stvari - prvo, da si čekala toliko dugo da nam se pridružiš i objaviš ove pre - pre - prekrasne radove i drugo, da te ovaj forum naučio svemu što znaš o decoupagu?!?!? Svaka čast i tebi i nama, hahahaha! Nadam se da ćemo se dugo družiti i drago nam je da si ovdje! Pusa Splitu! smile71

-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: Slavica 08
Datum objave: 09 Siječanj 2010 u 21:22
Hvala velemajstorice shabbyija,od Tebe sam imala što i naučiti!


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 09 Siječanj 2010 u 22:38















Objavio: Slavica 08
Datum objave: 09 Siječanj 2010 u 22:47
ovu sliku-zvjezda nad Betlehemom-stavila sam ponovo je prvi put sam je previše smanjila.Inače mi je posebno draga,rađena je na staklu i tko mi god dođe u kuću ""zapne"na njoj.


Objavio: piramidal
Datum objave: 10 Siječanj 2010 u 14:49
Slika je baš posebna i drukčija,a i boca je jako lijepa.
lutkice si ti radila?


Objavio: anđelka
Datum objave: 10 Siječanj 2010 u 14:53
 jako dobro, a lutkice super!

-------------
ANĐELKA


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 10 Siječanj 2010 u 15:17
jesam ja sam ih radila i na stranicama sam već objasnila na koji način su radjene, drago mi je da vam se svidjaju ! evo još par radova :




































Objavio: Slavica 08
Datum objave: 10 Siječanj 2010 u 15:49
ovu ružu ,mašnicu i list prvi put sam radila od efa plasta i odličan je,puno ljepše izgleda uživo a zbog odbljeska slikala sam prije lakiranja.Nije baš kao Monnino asli zadovoljna sam i ovim!


Objavio: anastazija
Datum objave: 10 Siječanj 2010 u 17:29
imaš i razloga biti zadovoljna. i stvarno ne znam šta si tako dugo čekala da nam se pridružiš kad imaš toliko prekrasnih radova.smile58


Objavio: piramidal
Datum objave: 11 Siječanj 2010 u 15:24
Sve mi je super,ali kutijice susmile227!


Objavio: anđelka
Datum objave: 11 Siječanj 2010 u 17:49
i meni su najbilje kutijice!!!!!

-------------
ANĐELKA


Objavio: maredelmare
Datum objave: 12 Siječanj 2010 u 02:44
Oj, darling! A to je ta ružica? Uf, sad ću puknit dok ne probam!
Jesam, doduše radila od fimo mase, davno  prije za nakit...al valjda se uspijem podsjetit kako ono bijaše...a opet, ako ne ispadne ruža, ja ću zaglumit da je to neki cvijet šta sam vidila u "Zvjezdanim stazama",pa vi meni dokažite da takav cvit ne postoji,.... jel može?!smile132


Objavio: Dorina
Datum objave: 12 Siječanj 2010 u 10:25
Slavice prvo dobro došla. a drugo žeeennooo pa kakav početnik ti si majstorica, meni se sve sviđa, ali kutijice i tacne su mi mrak!!!!!!!!


Objavio: kaća43
Datum objave: 12 Siječanj 2010 u 21:54
slavice stvarno imas zlatne rukesmile141smile141


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 12 Siječanj 2010 u 22:20
Hvala cure,hvala. Čini mi se da je jednom Primavera na ovo-zlatne ruke-odgovorila-ma kakvi zlatne! Prljave! Sve više sam u salvetama a sve manje u kužini!Ma bitno je da su ovo meni gušti!Sad sam taman kopala po stranicama od Karmen i parila oči na onim ljepotama i sad me već hvata volja za radit jaja !Ako me sin vidi reče da sam skroz poludila,pa tek su Božić i Nova godina prošli!


Objavio: Primavera
Datum objave: 12 Siječanj 2010 u 22:46
....mm, ovako izbliza, lutkice su mi još bolje, točno se vidi kako svaka ima svoj karakter, izričaj lica, držanje, opravu, ma fantastične su javascript:void%280%29;">  ...ali i daljnji radovi govore o tebi kao o velikom esteti, posebno me se dojmila slika zvijezde padalice nad Betlehemom i doista predivna, izuzetno fino stilizirana boca i nadasve jako lijepe kutije javascript:void%280%29;">Bravo%20! javascript:void%280%29;">Bravo%20! javascript:void%280%29;">Bravo%20!  ...a što se tiče pisanica, samo ti kreni, i ja ću vrlo skoro javascript:void%280%29;"> s obzirom da me čekaju i jaja-divovi...konačno, nije to kvarljiva roba, može stajati  http://www.smilies.4-user.de">

-------------
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com - http://www.primaveraidea.com


Objavio: KARMEN
Datum objave: 13 Siječanj 2010 u 14:41
Slavice dobrodošla, hvala ti na pohvalama za moje radove ali ja sam oduševljena tvojim radovima. Imaš oko za neke stvari i jako lijepo spajaš različite salvete tj. motive. Moram reći i da mi se sviđaju tvoji anđeli na tanjuru, na škrinjici, kao slika, a također i onaj rad iznad zvijezde Betlehema. Tvoje božićne tacne i tvoji prozori....stvarno nešto posebno.,.. pa onda figurice.....svestrana si


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 13 Siječanj 2010 u 19:33
hvala Karmen na pohvalama ali tvoja jaja su nenadmašiva...oči sam na njima ostavila!


Objavio: iris
Datum objave: 13 Siječanj 2010 u 19:37
imaš jako lijepe radove...svaki mi je lijep na svoj način Clap

-------------


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 13 Siječanj 2010 u 23:05

















Objavio: Slavica 08
Datum objave: 13 Siječanj 2010 u 23:12
Prva tri rada su moji početnički radovi ,malo sam zabucala, trebala sam ih staviti odmah na početku a ostali su kasniji radovi,vrč je zadnji rad.


Objavio: rosa2
Datum objave: 13 Siječanj 2010 u 23:21
draga Slavice evo mene konacno i do tebe za pocetak dobro nam dosla i dugo se s nama druzila iako ne sudjelujem u ovom dijelu foruma rado ga posjecujem i divim se vasim radovima.Radovi su ti prekrasni svi redom ,lutkice su preslatke al mene je oborila ova zadnja kutijica sa ruzom prekrasna je ClapClapClap

-------------
cvijet za cvijet=buket


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 13 Siječanj 2010 u 23:40
hvala Rosa2 na podršci. Drago mi je da ti se moji radovi sviđaju .Na ovom forumu je puuuno divnih radova pa sam zbog toga i pribojavala se stavljanja radova na forum,mislila sam da ču biti ko ružno pače među labudovima!


Objavio: KARMEN
Datum objave: 14 Siječanj 2010 u 09:33
Meni je vrč predobar da li je to jedna ili više salveta kombinirano


Objavio: anđelka
Datum objave: 14 Siječanj 2010 u 10:52
Prekrasno, pogotovo tanjur ili zdjelica, slika i vrč!

-------------
ANĐELKA


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 14 Siječanj 2010 u 19:42
Karmen i Anđelka hvala vam što ste "svratile" malo do mene! Vrč je kombinacija motiva sa više različitih salveta i motiva sa obično ukrasnog papira (to su motivi-tekct,pisma ,marke).Ja kad sjednem i stavim ispred sebe  kutiju, vrč,bilo što ,nemam određenu zamisao što ću od toga napraviti. Ideja se rađa kad bacim pogled na svoje salvete i kojekakve papire i obično ispadne ovako nekakva mučkalica!Ne volim zadane teme,to mi ne leži !


Objavio: maredelmare
Datum objave: 14 Siječanj 2010 u 21:31
Draga Slave! Znaš da sam ja veliki dio vidila uživo, osim ove lipe kutijice s ružom-ko  bombončić je! Samo šta ću, vrč mi se tooolikooo svidio-baš mi je zanimljiv, super!!!... da je kutijica pala na drugo misto.smile141Strašno mi se sviđa tvoja "mućkalica" na tom vrču!


Objavio: lluvia
Datum objave: 14 Siječanj 2010 u 22:45
Prvo mi je kutijica s anđelom jako upala u oko (s obzirom da i ja imam taj print anđela pretpostavljam da je i to "muckalica"...:)) ali ovaj muckajuci vrc joj pravi veeeliku konkurenciju Clap

-------------
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 14 Siječanj 2010 u 23:09
Dođi Mare k meni pa da zajedno mućkamo!Dođi i ti Iluvia ako ti Split nije daleko! A šta bi mučkale i šta bi nam bilo lipo!


Objavio: Primavera
Datum objave: 15 Siječanj 2010 u 14:40
javascript:void%280%29;">Hots%20for%20you javascript:void%280%29;">Hots%20for%20you  ....vrč je doista prelijep, fantastična kombinacija različitih motiva, mada su i ostali radovi, uključujući i one prve, koje si zabunom tek sad stavila, doista lijepi, naročito ona slikica posude sa cvijećem na pretpostavljam nekom platnu  javascript:void%280%29;">Bravo%20! javascript:void%280%29;">Bravo%20! javascript:void%280%29;">Bravo%20!

-------------
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com - http://www.primaveraidea.com


Objavio: mare-nostrum
Datum objave: 16 Siječanj 2010 u 16:31
meni se isto vrč jako sviđa........poseban je i dugo sam ga gledala.smile71.......a sviđa mi se i tanjur (zdjela?) s ružama ali malo mi smeta podloga ispod ženinih noga,možda da si izrezala da ostanu samo noge?ali to je samo mala primjedba,nadam se da ti na smetaEmbarrassed

-------------
http://mare-ri.blogspot.com/ - mare-blog


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 16 Siječanj 2010 u 17:57
Upravu si Mare-nostrum,to je izdrezan motiv a ja nisam dobro rješila  podnožje statue ali kad stavim kolače na nju svakoga više privlače kolači pa damine noge dođu u drugi plan!Bilo mi je žao zbog tog prati tanjur pa sam ostavila kako je!


Objavio: lluvia
Datum objave: 17 Siječanj 2010 u 12:46
Ajmeee.. daleko li si Tongue... ali ako dodjes u Slavoniju mozemo muckati i kod mene...Wink

-------------
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.


Objavio: maslacak7
Datum objave: 17 Siječanj 2010 u 13:29
moram priznat da si pravi majstorsmile71
odlican vrc,tanjur,slikice...ma super...kutijica.....sve me odusevilo...


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 17 Siječanj 2010 u 14:10
Hvala Maslačak, znaš i ja kad idem i gledam po tuđim stranicama uvjek mi se čini da su svi radovi bolji od mojih a vidim da se to dešava  i drugima.Ja relativno malo vremena radim salvetbu tehniku,manje od godinu dana,sve što znam naučila sam na ovom forumu i mislim da i dalje moram učiti pa i radovi će vremenom biti sve bolji i bolji.

Lluvia ja sam ti Slavonka iz Slav.Broda ali živim u Splitu a Slavonija je u srcu!






Objavio: mare-nostrum
Datum objave: 17 Siječanj 2010 u 14:35
he još jedna slavonka........iz požegeSmile

-------------
http://mare-ri.blogspot.com/ - mare-blog


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 18 Siječanj 2010 u 12:17
Pa kad dođem u Slavoniju pa kad se skupimo gdje će nam biti kraj!


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 20 Siječanj 2010 u 00:34











Objavio: Slavica 08
Datum objave: 20 Siječanj 2010 u 00:46
Slike su mi dosta mutne jer me aparat zeza.Ona tacna je crno bijela kombina cija,ustvari to je srebreno bijela a između je vjenac božikovine.
Tanjur sam napravila mojoj kćeri ,print slike sa njenog vjenčanja,to je jedan od prvih mojih susreta sa staklom, prema tome kao početnik imam pravo na greške pa mi malo" progledajte kroz prste"i ne budite prestrogi!


Objavio: file
Datum objave: 20 Siječanj 2010 u 08:22
 evo mene malo kod tebe ,i mene si osvojila sa vrčem stvarno je smile120a šta se tiče tanjura za tvoju kćer mislim da ti se nema šta progledati kroz prste,dobro si ti to izvela,kćer je sigurno zadovoljna a ove slikice sa anđelima su jako slatke


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 20 Siječanj 2010 u 09:27
Hvala što si svratila i drago mi je što ti se radovi sviđaju!Ovo je samo djelić mojih radova jer sam se sjetila da ih slikam kad je veliki dio već promjenio vlasnika. Tanjur u ovom stilu-sa slikom sa vjenčanja napravila sam i prijateljici moje kćeri,nema dugo ,morat ću i njega staviti uz još neke radove.


Objavio: mare-nostrum
Datum objave: 20 Siječanj 2010 u 10:01
meni se tacna čini jako lijepa a za tanjur mogu reći samo odlična ideja i izvedbasmile71
samo jedan mali savjet,pokušaj slikati po danu bez blica.........svi imamo problema sa slikanjem i nekako se pokazalo najsigurnije i najuspješnije slikanje na dnevnom svjetluThumbs%20Up


-------------
http://mare-ri.blogspot.com/ - mare-blog


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 20 Siječanj 2010 u 11:57
Moj ti je najveći problem što živim u stanu koji je polu podrum i uvjek mora goriti svjetlo jer nema dovoljno dnevnog svjetla!Pokušat ću nekako bolje podesiti aparat!


Objavio: piramidal
Datum objave: 20 Siječanj 2010 u 14:55
Tacna je super,a na tanjuru ne vidim nikakve greške.
Sviđa mi se podloga na tanjuru,kak si je napravila?


Objavio: anđelka
Datum objave: 20 Siječanj 2010 u 15:21
tanjur je prekrasan, mislim da ti je kćerka jako, jako zadovoljna! smile55

-------------
ANĐELKA


Objavio: kaća43
Datum objave: 20 Siječanj 2010 u 20:35
slave odlicni radovi,tanjur za mladence mi je famozan od ideje do izvedbe..smile141
p.s. kolko trazis da otkrijes ducan sa kutijicama?placam u suhom zlatuLOL


Objavio: prila
Datum objave: 20 Siječanj 2010 u 22:38
predobri radovi, a tanjur za mladence odličan,ideja fantastičnasmile94


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 21 Siječanj 2010 u 00:24
Hvala Piramida,hvala Anđelka,hvala Kaća,hvala Prila!Vaše pohvale su došle ko melem na ranu!Kada mi vi majstorice kažete da je dobro-srce mi je veliko,veliko!Ipak ja nemam toliko puno iskustva,znam da ima grešaka ali na njima se i uči!
Kaća,sve za tebe!Zadnje sam kupila ovdje na parkiralištu ispod općine sa lijeve strane odmah iza kafića ali ove su velike,ne znam kakve ti trebaš.Inače sam kupovala na Mejašima,sad neznam imali ih,kupovala sam u Primi 3 (eurottrejd).Imam neke zalihe u kući pa nisam išla ali ako naletim-javim ti! Ja sam ovdje u centru (Tolstojeva,iznad Realke)pa često njuškam po trgovinama-normalno ne parfumerijama nego "ovim našim",pa neću valjda gledati cipele!Kud god da krenem eto ti mene sa salvetama i kojekakvim kutijama!


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 21 Siječanj 2010 u 11:23
Zaboravila sam odgovoriti Piramidi!Tanju je 27x27 cm i proziran pa sam ga radila sa donje strane.Prvo motive,krakelle-medium(marabu),malo izmješala svjetlije boje,većinom plave i bež a zatim stavila tamnu.Pukotine istina nisu kao kod dvokomponentnog ali su ipak zadovoljavajuće!I to je to!


Objavio: tatjana_s
Datum objave: 21 Siječanj 2010 u 16:59
svaka čast slavice. svi radovi su mi prekrasni ne mogu se odlučiti sve ljepše od ljepšeg. pitam se kad stignete sve to?! svaka čast


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 21 Siječanj 2010 u 19:42
Hvala Tatjana,ma sve se stigne kad se ima volje an još da je Split bolje opskrbljen ovim stvarčicama koje nama trebaju bilo bi još bolje.čitam ovdje  sa čim sve cure rade i za većinu stvari uopće ne znam o čemu govore jer ovdje na žalost nema se što kupiti!Ma svejedno se nekako snalazimo!


Objavio: tatjana_s
Datum objave: 21 Siječanj 2010 u 20:04
isto tako ti je i sa mnom.ja živim u jednom malome selu blizu križevaca i kod nas isto tako nema ničega za kupiti, ali povremeno si priuštim odlazak u zgb i skromno uživam u blagodatima.tako sam neki dan bila i kupila si onaj famozni 2k jedva sam čekala da dođem doma i probam. no kažu da se prvi mačići bacvaju u vodu tako i ja, iako sam pregledala postove o 2k nije mi uspjelo nikako. baš sam tužna.moram otkriti u čemu je stvar. ali ima kod nas u kž jedan dućan u kojem ima jeftinih drvenih kutijica i ostalih drvenih stvari za kuhinju tipa podložaka, daščica za kupiti, ako želiš mogu ti pogledat poslikat i poslat sa cijenama


Objavio: danci-ka
Datum objave: 21 Siječanj 2010 u 20:40
Radovi su prelijepi....Clap


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 21 Siječanj 2010 u 21:01
Hvala Danci ,oni su u stvarnosti ljepši jer nemam nekakav osobito dobar
aparat a sve što slikam -  slikam prije lakiranja jer mi blešti kad je lakirano.
Tatjana to bi bilo super,dogovorit ćemo se!


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 21 Siječanj 2010 u 23:16





























Objavio: Slavica 08
Datum objave: 21 Siječanj 2010 u 23:29
Evo još malo mojih radova koje sam slikala a nisam stavila.Obožavam đurđice pa je tako nastala ova slika(na platnu) i jaje,to je moj zadnji rad.Kutiju za konce sam napravila među prvima,slika sa Isusom je isto raniji rad.Mala noćna lampica je bila vlasništvo moje svekrve ,stara je bar trideset godina a ja sam je sad malo pomladila sa cvjetićima.Posljedni je tanjur koji sam napravila kćerkinoj prijateljici za njeno vjenčanje-isti sistem:print slike savjenčanja itd.


Objavio: maredelmare
Datum objave: 22 Siječanj 2010 u 01:20
Slave, Slave, ti si zmaj od žene! Odma sam snimila đurđice, onaj vrč, a kutija za konce..itd.zmaj od žene!
Ovo nisam vidila uživo, ali za one prije, i sva ona čuda šta sam vidila kod tebe-istina je da uživo itgledaju još puno bolje. Ovo ću morat vidit isto uživo...ohhh, đurđice. Mene je uvik fasciniralo tvoje slaganje svega i svačega na neki tanjur, vrč, bilo šta..uvik se promislim "ma kako ti samo padne na pamet?!" Za one koji je ne znaju, naša Slave je sitna žena s vrlo krupnom, oću reć, ogromnom energijom i pravi je zvrk-ko raketa! E sitila sam se jednog rada koji si napravila brzinom munje, kad si meni išla pokazat nešto kako se radi, kao "ovo je za probu" i ja mislila sad će to u smeće, a ona ga pretvori u savršen uradak! Ja sam tebi uvijek zahvalna za tvoju volju da sve, ali baš sve, što znaš podijeliš s drugima i u tome daješ svoj maximum, da imaš neku školu-svi bi ti đaci bili odlikaši!


Objavio: mnataša1
Datum objave: 22 Siječanj 2010 u 07:51
pregledala sam jutros tvoje radove..l. odišu maštovitošću... samo tako naprijed... čekamo nastavak...

-------------
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.


Objavio: anđelka
Datum objave: 22 Siječanj 2010 u 08:41
smile55

-------------
ANĐELKA


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 22 Siječanj 2010 u 14:14
hvala Nataša,hvala Anđelka!Ima još radova ,staviću ih ovih dana a i neki radovi su u toku!


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 22 Siječanj 2010 u 14:27
Zaboravila sam Mare na tebe a joj meni!Moš mislit škole-ja učiteljica na bančić a ti Mare u zadnju klupu!


Objavio: danci-ka
Datum objave: 22 Siječanj 2010 u 14:36
smile141


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 23 Siječanj 2010 u 08:23
hvala Danci,trudim se da napravim što bolje sa skromnim materijalima koji su mi na raspolaganju.Zavidim vama koji živite u Zagrebu i imate toliko trgovina na raspolaganju!


Objavio: maslina55
Datum objave: 25 Siječanj 2010 u 21:06
Izvrsno Slavice,svestrana si!!!


Objavio: Slavica 08
Datum objave: 25 Siječanj 2010 u 21:10




















Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk