Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Izložba kamelija

Web: Cvijet.info
Kategorija: Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću
Ime foruma: Sajmovi i izložbe
Opis foruma: Informiranje o događajima vezano za biljke i cvijeće
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=5579
Datum ispisa: 27 Kolovoz 2024 u 09:52
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Izložba kamelija
Objavio: jagoda
Tema: Izložba kamelija
Datum objave: 17 Ožujak 2009 u 22:29
Obavještavam sve članove i goste foruma da se u DUBROVNIKU dana 21 ožujka otvara izložba KAMELIJA CVIJET NAD CVJETOVIMA u povodu DAN MEDITERANA-DAN KAMELIJA,i traje do 31 ožujka.Organizator je HRVATSKO DRUŠTVO KAMELIJE čiji sam i ja član.izložba se održava na adresi LUŽA,PRED DVOROM.Dođite i šaljite obavijest na forum!

-------------
sutra je novi dan



Odgovori:
Objavio: jagoda
Datum objave: 14 Svibanj 2009 u 14:28
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Obavještavam sve članove i goste foruma da se u DUBROVNIKU dana 21 ožujka otvara izložba KAMELIJA CVIJET NAD CVJETOVIMA u povodu DAN MEDITERANA-DAN KAMELIJA,i traje do 31 ožujka.Organizator je HRVATSKO DRUŠTVO KAMELIJE čiji sam i ja član.izložba se održava na adresi LUŽA,PRED DVOROM.Dođite i šaljite obavijest na forum!
KAD VEĆ NITKO NIJE POSJETIO IZLOŽBU KAMELIJA U SPLITU POZIVAM VAS DA DOĐETE NA TAKVU IZLOŽBU U RIJECI IDUĆI TJEDAN U FILODRAMATICI.DAKLE OD18.05.DALJE,CIJELI TJEDAN.ZA DETALJNIJE INFORMACIJE OBRATITE SE MENI NA TEL 098278355.POZDRAV I POZIV SVIMA....smile120


-------------
sutra je novi dan


Objavio: Triša
Datum objave: 14 Svibanj 2009 u 21:02

Jagoda, prekrasno, u Dubrovnik neću, ali mogla bi manči, pa nam staviti malo slikica, a u Rijeku obavezno, nadam se da ćeš biti tamo, javit ću ti se mobitelom.

Možda se dogovorim sa Hoyom, Verom , Mikicom, pa padne neka kavica.



-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: jagoda
Datum objave: 15 Svibanj 2009 u 23:53
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Jagoda, prekrasno, u Dubrovnik neću, ali mogla bi manči, pa nam staviti malo slikica, a u Rijeku obavezno, nadam se da ćeš biti tamo, javit ću ti se mobitelom.

Možda se dogovorim sa Hoyom, Verom , Mikicom, pa padne neka kavica.

Triša Dubrovnik nam je gotov,isto tako i Split a Rijeka počinje idući tjedan.Bilo bi mi drago da onako čoporativno navratite i da onda padne i kavica ili sladoled...Čuti ćemo se i sve definirati...smile142


-------------
sutra je novi dan


Objavio: Mira K
Datum objave: 11 Prosinac 2010 u 22:34

Jagoda, ništa informacija od 2009. Hajde malo saberi sve informacije i stavi ovdje kao i za 2011.Wink



Objavio: jagoda
Datum objave: 31 Siječanj 2011 u 00:18
Hrvatsko društvo kamelija http://www.hdkamelije.hr - www.hdkamelije.hr   ( čiji sam i ja član ) priređuje izložbu o kamelijama u Rijeci od 25.02. do 05.03.2011. Izložba će biti u rasadniku MBM na Škurinjama.U sklopu izložbe održati će se i edukativna predavanja o kamelijama u subotu 26.02.2011. u 10 i 30sati. U vrijeme izložbe biti će moguća kupnja kamelija po specijalnim cijenama.  
Biti će moguće i učlanjenje u društvo po popularnim cijenama od 25kn.
Za članove društva biti će omogućen obilazak kamelija uzgajivača Krajačića iz Rijeke i parku Angiolina u Opatiji
Dođite, a za dodatne informacije javite se na temu ili meni na pp.     .


-------------
sutra je novi dan


Objavio: Nataly
Datum objave: 31 Siječanj 2011 u 06:42
Hvala Jagoda na informaciji, svakako ću svratiti. Thumbs%20Up


Objavio: Triša
Datum objave: 31 Siječanj 2011 u 10:51
Bravo jagoda, normalno da to nikako nećemo propustiti.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: jagoda
Datum objave: 26 Veljača 2011 u 03:52
Za ranoranioce staviti ću malo slika sa današnjeg otvorenja izložbe....Ovo je u pravom smislu Velika izložba kamelija...Po izboru i cijenama mislila sam da sam u Pordenone a ne u MBMu...Za ovu priliku stvarno su dobavili puno kamelija raznih veličina i boja i povoljnih cijena..Zato cure obavezno dođite sutra na predavanje i u šoping...
 
Složemo je puno panoa sa zanimljivim informacijama o kamelijama i o društvu...
 
 
 
Kamelije...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Još da vam pokažem i cijene koje su stvarno odlične....
 
 
 
 
 


-------------
sutra je novi dan


Objavio: mali kaktus
Datum objave: 26 Veljača 2011 u 07:47
Šteta što nisam bliže,vrlo rado bi vam se pridružilaTongue


Objavio: bromelija
Datum objave: 26 Veljača 2011 u 08:44
Predivno hvala na iscrpnom izvještaju smile78jedino je šeta što je daleko pa nemam priliku posjetit izložbu, a vidim da su cijene umjerene pa bi si mogla priuštiti koju ljepoticu.


Objavio: Triša
Datum objave: 26 Veljača 2011 u 08:59
Vidimo se Jagoda, nikako to neću propustiti.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: gioiaa
Datum objave: 26 Veljača 2011 u 15:19
hvala Jagoda ,nadam se da ce biti jos slika


Objavio: Triša
Datum objave: 26 Veljača 2011 u 17:21
Izložba kamelija bila je vrlo poučna, bilo je dosta ljudi i bila je baš gužva i na blagajni. Normalno da nas je okupila naša Jagoda, koja je u riječkom klubu jako aktivna i svi znamo da je ona naša "dama s kamelijama".
čuli smo puno korisnih podataka, ništa nisam zapamtila, ali sve to ima Jagoda na pismeno. Pozorno smo slušali sve govornike, ali ipak najpozornije našu Jagodu, koja je već postala prava medijska ličnost. Malo u novinama, malo na televiziji, na izložbama drži predavanja i to joj odlično ide - da to je naša Jagoda.
 
Sada nekoliko slika.


-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: Triša
Datum objave: 26 Veljača 2011 u 17:25
Ma što reći rođena je za pozornicu
 
 
 
 
 
Slike kamelija će vjerojatno staviti još netko, ali evo i ja imam nekoliko
 
 
 
 
 
Od hrpa izloženih kamelija, ove tri su od danas u mom dvorištu
 


-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: administrator
Datum objave: 26 Veljača 2011 u 17:32

Da ste barem ranije javili za ovaj sajam, da ga uvrstimo u listu sajmova.

vise bi ljudi sanalo za njega.
 
 
sve u svemu predian izbor biljki!!!!!!


-------------
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=8422&title=najljepi-vrtovi-u-2018" rel="nofollow - >>>PRIJAVI SE<<< Najljepši vrtovi 2018 >>>POGLEDAJ DRUGE VRTOVE<<<


Objavio: BLANKA C.
Datum objave: 26 Veljača 2011 u 18:07
 
Izložba je bila lijepa i poučna.
 
Čekat ćemo da Jagoda stavi svoje slike.


Objavio: Nataly
Datum objave: 26 Veljača 2011 u 18:42
Evo i mene sa par slika.

Splet okolnosti je doveo do toga da sam propustila Jagodino predavanje Cry. Kad sam došla, Triša i Hamara su već bile na blagajni gdje je vladala gužva.
Triša, nisam do sad skužila da si kupila tri kamelije....Bome ti je bio dobar ulov Wink.
Jagoda je bila u gužvi, tako da je nisam uspjela slikati. Sreća da je to prije učinila Triša. No, zato sam u kadar uspjela uhvatiti prvu pratilju naše dame s kamelijama - BLANKU C. koja je razgovarala sa novom forumašicom (ne znam joj forumsko ime)




Sve što sam stigla napraviti je sliknuti par sličica, kupiti kameliju (još ne cvate) i trk za Hamarom i Trišom na kavu.






Nadam se da će ova izložba postati tradicionalna i da ću idući put doći na vrijeme. Jagoda Thumbs%20Up




Objavio: manči
Datum objave: 26 Veljača 2011 u 20:50
smile55


Objavio: baka
Datum objave: 26 Veljača 2011 u 21:22
Predivno!Clap

-------------
Nikad neću biti stara Riječanka.<br /><br />Stari su oni koji su barem 10 godina stariji od mene i to po cijelom svijetu!


Objavio: Lora
Datum objave: 26 Veljača 2011 u 22:33
Prekrasno
Koliko god mi je žao što nisam mogla doći, u jednu ruku je i dobro, jer tko zna s čim bi sve došla kući

-------------

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn


Objavio: Anastazija_
Datum objave: 26 Veljača 2011 u 22:55
Predivno  smile141

-------------
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.


Objavio: jagoda
Datum objave: 26 Veljača 2011 u 23:47
Evo konačno i mene....Današnji mi je dan bio sadržajan, uzbudljiv i na neki način poseban....Najvažniji današnji događaj Velika izložba kamelija gdje sam imala i javni nastup, odnosno čitanje pravila o uzgoju kamelija protekao je opuštajuće, jer nije mi to prvi put, pa nisam imala tremu...Međutim prvi su me puta pažljivo slušale naše forumašice, pa sam morala biti koncentrirana da dobijem prolaznu ocjenu....Pročitala sam komentare Triše i Nataly i zaključila da sam dobila prolaznu ocjenu...
Drago mi je da je sve prošlo u najboljem redu i da je bilo dosta posjetilaca odnosno slušaoca naših pedavanja...Mislim da i MBM mora biti zadovoljan jer je bilo  dosta prodaje...Samo naša ekipa kupila je 10 kamelija a i drugih biljaka...Nadam se da će ova izložba postati tradicionalna i da ćemo i iduće godine uživati u ljepoti cvijeta kamelije....Još moram naglasiti da sam zadovoljna jer je dosta forumašica na moj nagovor krenulo u kupovinu i uzgoj kamelija i da su sada i one kao i ja postale njene štovateljice...
TRIŠA hvala ti na komplimentima za moj javni nastup i na lijepim slikama koje si objavila. Čestitam na kupovini 3 kamelije...Ti si jedna od onih koja je na moj nagovor kupila prvu kameliju i onda nastavila...
NATALY hvala i tebi na lijepoj reportaži....Žao mi je da nisi stigla na vrijeme, ali ipak si došla i provela s nama dio svog slobodnog vremena...
ADMINE za izložbu sam saznala onda kad sam objavila temu..Nadam se da ću iduće godine znati ranije pa možeš staviti u kalendar...Sad će uskoro biti još jedna slična manifestacija u Opatiji. To mi je danas rekla nova predsjednica Opatijske udruge kamelija. Kad saznam termin i dnevni red objaviti ću ...


-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 27 Veljača 2011 u 00:02
Evo još malo mojih slika koje je uglavnom slikala Blanka, jer sam ja bila zauzeta...
 
Završni radovi na postavljanju postera o HDK prije početka....
 
 
Predsjednik i tajnica društva Darko i Vesna glavni i odgovorni za kamelije u Hrvatskoj...
 
 
Stiže nam i Hamara...
 
 
Ja , publika i kamelije...
 
 
Jedna od velikih kamelija...Baš me zanima da li će naći kupca...Cijena ne piše, ali mora da je paprena....
 
 
Za kraj još jedna moja slika sa kamelijama, slikano jučer kad smo bili sigurni da je sve u redu....
 


-------------
sutra je novi dan


Objavio: Triša
Datum objave: 27 Veljača 2011 u 08:10
Jagoda,  sve je bilo super, vidiš i sama, divno je biti djelom ljubitelja tako predivnog cvijeta kao što je kamelija. A ti si ne samo to, već puno, puno više od toga. Osobno sam sretna što smo zajedno u društvu ljubitelja cvijeća na ovom forumu.
 


-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: mali kaktus
Datum objave: 27 Veljača 2011 u 08:37
Lijepo vas je vidjeti kako se lijepo družite na izložbi,Jagoda vam je sigurno dala dobru poduku iz uzgoja kamelija,pa ona je dama s kamelijama,Ja niti je razmišljam o nabavci kamenija,ipak je to mediteranska biljka,uživat ću u vašima,iako mi je Anaida rekla da ona ima kameliju u svom vrtu,ah da,pa ona i ima mediteranski vrt.Thumbs%20Up


Objavio: lana2
Datum objave: 27 Veljača 2011 u 17:47
Kao i uvijek do sada, još jedno prekrasno a usto i edukativno druženje. Izbor kamelija je zaista predobar. Ovaj cvijet mi je posebno drag, ali odustajem od njega, uživat ću u vašima. Pretprošle godine jednu kameliju mi je "utopila" susjeda za vrijeme GO, a ni ova preostala nije baš dobro na stubištu.
Čestitke našoj Jagodi.ClapClapClap




Objavio: Retriver Sara
Datum objave: 27 Veljača 2011 u 17:52
čestitam jagoda, predivne kamelije!


Objavio: Mira K
Datum objave: 28 Veljača 2011 u 18:53
Iskreno, žao mi je da nisam bila na izložbi, da sam mogla, došla bih.
 
Bravo Jagoda! Bravo curama koje su bile i fotoreporterkama ( što bi mi bez vasWink)
Svima vama smile141
 
Triša je ovaj put opustošila MBM LOLThumbs%20Up
 
Kamelije već imam a članarinu ću platiti na skupu u Opatiji, koju nadam se neću propustiti.
 


Objavio: Mira K
Datum objave: 07 Veljača 2012 u 19:16

Jagoda, dali se opet krajem veljače održava Velika izložba kamelija?

Ovdje ništa ne piše...

http://www.hdkamelije.hr/2011/02/24/poziv-na-veliku-izlozbu-kamelija/ - http://www.hdkamelije.hr/2011/02/24/poziv-na-veliku-izlozbu-kamelija/



-------------
Rijeka




Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk