Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše vikendice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše vikendice

 Odgovori Odgovori Stranica  123 32>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Naše vikendice
    Objavljeno: 01 Studeni 2010 u 23:13
 smile141za sve!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2010 u 19:52

Panda hvala ti što si bio u mojoj vikendici. Na žalost sada sam u Rijeci, ali možda za vikend opet odemo malo na selo, lijepo je i zimi.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2010 u 19:14
jao u ovu trisinu vikendicu nisam ni zavirio jos i trisa mogu ti reci da sam se odusevio....:D
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2010 u 18:58
O draga ja nisam u vikendici, a ti došla, pa nije u redu. Lijepo se drugi put najavi pa ćemo zajedno uživati. Svejedno hvala ti što si bila!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2010 u 17:47
Prošetala, nagledala se prekrasnog mjesta za odmor duše, sjela uz jezerce, odmorila i nastavila dalje razgledavati cvijeće, povrće, biciklarnu....sve za 5
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2010 u 15:25

Free draga malo je ova tema zapostavljena, jer u vikendice zimi slabije idemo. No baš ti hvala što si mi bila u posjeti, nadam se da ćeš jednom doći osobno, a onda ćemo napraviti pravu feštu.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2010 u 15:12
Raport: danas prošla sve tvoje stranice, moram reči da sam iznimno uživala, od delicija iz tvog vrta i vočnjaka, do čitanja o veselim prepucavanjima cvjetne družine!!!! Druženja su vam za +10!!!!!  sretni i veseli i dalje bili!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2010 u 15:00
Draga triša, dugo me nije bilo ali sam zato danas duplo uživala. Nevjerojatno koju snagu imaš i kako sve to stignete. Oduševio me tvoj vrt, tvoje cvijeće, plodovi , jezerce....ma sve me oduševilo!!!!
 
Bravo, samo tako nastavite. smile120
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2010 u 14:45
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Naravno Gio, spremamo se u Buzet, pa već je na popisu neko vodeno bilje, lopoč mi je malo preskup, ali bit će sigurno nešto drugo, a i hemerokalis bi bio prekrasan, hvala ti.

Triša, listam vaše stranice, divim se energiji kojom prštite ti i TM, ali i cijelo društvo oko vas!!! Vidim da bi lopoč, ja imam tamnoroza, da li želiš za svoje jezerce, bila bi mi izuzetna čast da ugostiš tj udomiš moj cvjetak!!! Javi se ako ga želiš ili ga nisi još nabavila!!!  Veseli pozdravi tebi i tvojoj veseloj družini!!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 01:16
smile55
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 16:31
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

... pa mm uvijek kaže da imamo vremena i da nam se nikud ne žuri.
Eh, ovo je danas, u ovom ludom vremenu jako rijetka osobina, kao i ljudi koji znaju tako živjeti i uživati, polako, stigne se... daj kloniraj SM da ga zamijenim za MM koji je uvijek živčan i uvijek nekam juri, a na kraju niš ne stigne...LOLLOLLOL
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 13:39
Puno hvala svima koji svratite u moju vikendicu i kad sam ja u Rijeci.
Hvala na lijepim rječima, uvijek ih rado čujem.
Kako je ružno vrijeme sjedimo doma, a kako momentalno planiramo neka putovanja vikendica će nas čekati.
 
Inox imaš pravo samo je betonaža bila taj dan, ostalo je bilo prije, pa mm uvijek kaže da imamo vremena i da nam se nikud ne žuri.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 11:16
Kako je krasno vidjeti dvoje ljudi koji uživaju u svakom trenutku koji provedu zajedno, pogotovo u današnje sivo vrijeme, ne mislim na sive oblake nego na sivi svijet, koji za vas i nas nije  siv nego ga ukrašavate vedrim bojama!!! Još dugo uživajte u plodovima vrtnim ali i plodovima života, jedna velika pusa za vas dvojesmile81!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 10:03
triša prije tvojih cvijećkica i povrća ja bih pohvalila vrijedne i zlatne ruke tvoje i tvog muža.extra.
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 09:04
Pozdravljam vas marljivi ljudi! Opet sam malo prošetao vašim imanjem da se podsjetim svih lijepih detalja i uživam. Kaj čitava "biciklana" za jedan dan ili se to odnosi samo na betonažu ? Shocked
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2010 u 13:59
Draga triša teško je opisti sve prekrasne vrtove, tvoj mi je posebno drag jer znam u kojem kraju raste ( Skradnik ) moja baka je bila iz brinjskog kraja pa sam kao dijete prolazila kroz Josipdol starom jozefinskom cestom, činilo mi se uvjek da tamo zrak drugačije miriše. Sve pohvale tebi i tvojoj obitelji za raj koji ste tu napravili. Cvijeće, povrće sve pet.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2010 u 19:26
tvoje voće, povrće, cvijeće a i ribice su prelijepe!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2010 u 22:46
Dugo me nije bilo kod tebe Triša pa sam večeras malo pogledala zaostatke...U Skradniku je vidim prava oaza voća i povrća....Krasne tikvice za jelo i ukras, krasna plantaža blitve, a tek grešte kapule....Još malo pa ćeš krenuti na placu, jer ovako ekološko povrće ima dobru prođu...Možda ti se i ja pridružim iduće godine, ako mm uspije očistiti nekadašnji vinograd od silne dračesmile55....
sutra je novi dan
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2010 u 22:32
Draga moja,gledajuci slike tvog voca i povrca dosla mi je volja da i ja nesto pojedem Big%20smile.. srecom pa sam imala sljiva u stanu,koje su mi trebale za torte Big%20smile ali kupit cu ih opet Big%20smile! Lijepo sam prosetala s tobom na tvojoj vikendici...sad odoh vidjeti sta ima u tvom vrtu Tongue!

smile79
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2010 u 22:18
triša prekrasno imanje, prekrasne biljke - oćeš cvijeće, oćeš voće, povrće... prekrasni, radišni, vedri vlasnici bez kojih se sigurno ne bi imali čemu diviti smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 32>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,173 sekundi.