Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Okić - evo mene moji ljudi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Okić - evo mene moji ljudi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 31>
Korisnik
Poruka
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2013 u 10:15
Hvala svima! Embarrassed
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2013 u 20:34
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2013 u 20:38
Mejkover stare kutije za kruh!
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2013 u 21:14
tanjur,boca,vaza smile71tako nježno,romantično!!!Pittorico i raspucavanje  za 5 !!!
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2013 u 22:08
krasno,krasno sve
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2013 u 22:58
Hvala vam djevojke! smile79
Evo još malo slikica, pa na spavanac!
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2013 u 23:10
 
Kutija za pospremit kreativni nered nikad dosta!  smile158
Na vrh
TinnčicaM View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Srpanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 248
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TinnčicaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 07:31
Tanjur, vaza, kutija za kruh ne znam za što bi se odlučila. Super je sve!!
I jedno pitanje, kako radiš ispucavanje na staklu, što stavljaš prvo i koji lak za raspucavanje koristiš?
Hvala unaprijed!
Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 08:21
Koja romantična boca, prekrasna kutija za kruh i favorit - kutija za decoupage pribor! smile55
"Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo." I. Andrić
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 10:03
Nadam se da će ova kutija biti na nekom vidljivom mjestu jer je prekrasna
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 10:10
Draga moja Okić - drago mi je da si nas ovako obradovala novim radovimaThumbs%20Up
Oduševila me kutija za kruh - i ja imam dvije koje čekaju na uređivanje i prijavljujem krađu ideje, božanstveno si sve ukomponirala. Koju si boju koristila (s obzirom da se radi o kutiji u koju će se stavljati hrana)? Upravo iz tog razloga nisam do sada svoje uredila. U Zukvama sam si prije nekoliko godina obojala kutiju za kruh ali je jako dugo morala biti na zraku da se izrači sav miris. Nisam se usudila bojati samo s običnom akrilnom pa sam tada koristila Dulux boju koja je meni famozna za drvo jer odlično pokriva (ali smrdi!!!).
Ova kištrica za sve tvoje potrepštine ti je isto mrak! Ma sve je odlično draga moja - kao uostalom uvijekHeart
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 10:16
smile73Hvala puno! Da , kutija će biti u mom kreativnom kutku u boravku!
 
Tinčice, na staklu, recimo na bocama, direktno na staklo nanesem crakle medium, pa onda boju i to jedno i drugo tupkajući tuferom od spužvice - sama ga napravim doma - recimo na štapić od sladoleda gumicom učvrstim komadić spužve, (eto razloga za pojesti Snjegulicu ili Njofru).
Na tanjurima, kad radim odozdo najprije zalijepim salvetu, pa onda crakle preko svega i zatim boju. Na drvu također najviše radim tupkajući jer ja osobno volim taj način raspucavanja.
Nadam se da sam dobro objasnila, zapravo nema neke tajne!
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 10:28
prekrasni radovi,uživam  listat tvoje stranicesmile78
Na vrh
TinnčicaM View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Srpanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 248
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TinnčicaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 12:16
Hvala Okić, ja sam pokušavala pa nikako da mi uspije, kada sam ostavila da mi se do kraja osuši nije mi ispucalo, a kada sam išla bojati prije nego se osušilo do kraja naravno da nije ni to valjalo, možda je ipak problem u laku onda. Nikako da se "sprijateljim" sa craklom, uvijek mi se povlači kada nanosim boju i izgleda neuredno!
A radovi su ti stvarno za svaku pohvalu, nisam spomenula kutiju za "alat" i bocu... odlično je sve.
I hvala na odgovoru!
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 12:51
           Tko čeka taj i dočeka tvoje radove. Bravo za sve radove. Ne bih ništa izdvojila jer je svaki na svoj način prekrasan. Raspucavanja, pitorico (boje si potrefila super) slaganje motiva.. ma sve 5+   
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 13:09
Gledam i divim se tvojim radovima....
Uopće ne znam što mi je ljepše, jednostavno sve je prelijepo.
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 14:18
Hvala vam djevojke moje, ali meni su uvijek tuđi radovi bolji!
 
Tinčice, sve faze radova uvijek skroz posušim, još mi se nije desilo da se ne raspuca. Ja upotrebljavam  Craquelle medium, Hobby line, obično kupim u Lumosu ili Chemacu. Druge nisam upotrebljavala.
 
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 14:21

Prekrasni radovi, baš mi se sviđaju!
Mislim da nisi odgovorila na pitanje koje i mene zanima ( ili sam ja previdjela  Embarrassed).
Koje boje koristiš za drvo na kojem se drži hrana ?

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 15:45
smile71
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
Maja1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 21 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maja1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 18:38
Gledam, gledam i nema ništa....kad odjednom neznaš koji rad od kojeg ljepši...svaka čast...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 31>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.