Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavica - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavica - moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4546474849 55>
Korisnik
Poruka
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 10:26
Kako otvoriti slike Slavice08?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 20:51
Evo rose uskočila u pomoć. Vraća slike nazad.
Na vrh
Majolina View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 28 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 21:29
ajme preslatke kutijice,ovi anđelčići sa pipicama, zekama i ovčicama su me oborili sa nogu. Tanjuri su mi famozni, ono drveće mi je posebno lijepo!!! Od kud ti te salvete? Ili je to print? Jako lijepi radovi, odlične kombinacije!! prava si umjetnica, nema šta.... Sve pohvale za sliku tebe u budućnosti!!!Clap
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 21:34
curice hvala vam!sve su kombinacije salveta i printevasmile79
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 21:53
Radovi ko i uvijek ostave me bez riječi, toliko su lijepi.
Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 09:45
Slavice prava si umjetnica, pijatići su prekrasni, to san probala puno puta i oprala, nikako mi ne idu šteta jer mi se sviđaju, a tvoji su najlipši do sada koje san vidila, nježni, prozračni, kako?smile55
Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 09:47
Zaboravila san napisati da veliki dio tvojih slika ne mogu otvori, ne znam zašto, u tim poljima su kvadratići u kojima piše photobuket. kako se otvore da li itko zna????????????????
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 10:35
tajna mojih tanjurića i nije tajna sanjo,ovdje sam to objašnjavala.ja motive sa salvete stavim a pozadina salveta nije boja nego ili ta ista salveta ili neka druga ili samo drugi sloj salvete.kad zaljepim onda odmah umočim prst u ljepilo i jagodicom prsta/ne noktom da ju ne iskidaš/prelazim preko salvete,ona se dobro namoči,ostaje poluprozirna i kad se osuši,pokušaj na nećem,vidjet ćeš da će ići,samo lagano mažeš,utrljavaš ljepilo.za slike ne znam što se dogodilo,sreća moja da je rosa(naša moderatorica foruma) blizupa sam ju zvala u pomoć,sve slike sam stavljala preko photobuketa i to se dogodilo,sinoć smo ponovili ali ne preko njih,kad budem imala više vremena pokušat ćemo rose i ja ponoviti i one na prijašnjim stranicama.hvala vam drage moje na komentarima!
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 10:58
Slaviceeeeeee!!!!!
Jel čitaš mailove?????
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 12:02
Slavo slike ti nisam mogla otvoriti preko fotobuka.Uglavnom sam isprobala salvetu na stražnju stranu najprije jednu, ali sam, dodala još dvije zbog toga što mi slika od orhideje nije bila oštra pa je tražilo više slojeva.
Moje slike su loše pa se ne vidi lijepo, ali bude valjda drugi puta bolje.Ja stara i čorava pa ću Bibi uhvatiti da mi slika.
Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 12:24
Slave a kad ih poljepiš, naravno salvete, da li onda preko njih kad se osuše pređeš sa bojom?
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 14:30
Ne predje se s lakom, probaj vrlo je jednostavno.I ja sam mislila da je komplcirano, ali nije.
Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 15:32

Draga Tatjana ti meni uvik daš najbrži odgovor, hvaaaala. Znači  samo se polijepe salvete i zaštite lakom i to je to?

Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 19:44
da sanj to je to.tatjana se spremala na to duuugo i mislila kako je to neka velika umjetnost a ono nemože jednostavnije!uspjet će ti sigurno,samo polakiraš i to je to!evo tatjana je skužila,motiv ti sam određuje koliko to treba,jedan sloj,dva sloja,sve o motivu ovisi,tanjur ti izgleda mliječno poluproziran!bez boje,samo lak !
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 19:59
smile55
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 21:56
Prelijepi tanjuri!
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2011 u 08:02
Gospe me "oborila".Divno!
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 09:08
Slavice - skidam kapusmile186, sve je krasno. Vidim da si dala upute kako radiš svoje tanjure - pokušat ću i ja na taj način! Da li lijepiš taj drugi sloj salvete u komadu ili u manjim komadićima?
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 13:12
hvala vam na komentarima i pohvalama!jani možeš i jedno i drugo ovisi o spretnosti,da bi ga zaljepila cijeloga treba malo vježbanja.ako je tanjur ravan onda nema problema ali ako je sličan onim koje upotrebljavamo za jelo onda je teže ,možda za početak radi u djelovima.
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 14:42
dugo me nije bilo i nemoguće mi je sad odjednom pregledat ali ono što sam vidila je prekrasno, svaka čast smile89
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4546474849 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,174 sekundi.